Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Keçeden Tavşan Nasıl Yapılır?

Çok sevimli bir çalışma. Keçe kapı süsü modellerinde veya diğer keçe çalışmalarınızda kullanacağınız sevimli bir keçe tavşan yapılışı. Keçeden tavşan nasıl yapılır detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız. Sizde istediğiniz çalışmanızda kullanabileceksiniz. Bebeklerinize oyuncak olarak yapabilirsiniz. Çıngırak olarak yapabilirsiniz. Keçeden tavşan kukla yapımı olarak kullanabilirsiniz. İçini alt gövdeyi elyaf ile doldurmayabilir ve kukla olarak kullanabilirsiniz. Keçe modellerinde buzdolabı süsü olarak kullanabilirsiniz. El yapımı broş modellerinde kullanabilirsiniz. Keçe ile ilgili birçok çalışmada kullanabilirsiniz. Keçe baykuş anahtarlık yapılışı paylaşmıştık. Tavşanı da el yapımı anahtarlık modellerinde kullanabilirsiniz. Keçe kulaklık düzenleyici modellerinde kullanabilirsiniz. Daha saymadığımız birçok çalışmada kullanabilirsiniz. Hadi keçeden tavşan nasıl yapılır başlayalım Detayları görelim.

Keçeden Tavşan Yapımı Kalıbı

Keçeden tavşan nasıl yapılır fotoğraflarla adım adım inceleyeceğiz. Sizde dilediğiniz çalışmada kullanabilirsiniz. Elinize havucunu almış sevimli bir tavşan yapıyoruz. Kolay bir proje. 2 saat gibi bir sürede bu tavşanı yapabilirsiniz. Malzeme olarak beyaz keçe, turuncu ve yeşil keçe, pembe keçe, siyah nakış ipliği, elyaf, boncuk veya düğme kullanıyoruz. Ayrıca kalıba, makasa ve iğneye ihtiyacımız olacak.

Keçeden Tavşan Nasıl Yapılır? 1

Keçeden Tavşan Nasıl Yapılır? 8

Malzemeler hazırsa yavaş yavaş başlayabiliriz. Önce kalıbı hazırlayalım. Kalıbın üzerinde hangi parçadan kaç tane çıkartacağınız yani hazırlayacağınız yazıyor. Kalıplar hazır olduktan sonra keçe üzerine kalıpları yerleştirelim ve makas ile keselim. Şimdi sevimli tavşanımızın resimlerle nasıl yapıldığını izleyelim.

Keçeden Tavşan Nasıl Yapılır? 4

Keçeden Tavşan Nasıl Yapılır? 5

Keçeden Tavşan Nasıl Yapılır? 2

Keçeden Tavşan Nasıl Yapılır? 7

Keçeden Tavşan Nasıl Yapılır? 6

Resimlerle nasıl yapıldığını inceledik. Şimdi hızlandırılmış bir şekilde videolu olarak nasıl yapıldığını inceleyelim.

Çok sevimli ve  çok güzel oldu. Sizde yapıp istediğiniz çalışmanızda kullanabilirsiniz.

Keçeden Tavşan Nasıl Yapılır?

Keçeden Tavşan Nasıl Yapılır? 3

Kaynak : https://www.livemaster.ru/topic/2744589-shem-zajku-iz-fetra

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler