Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dalgalı Zikzak Bebek Battaniyesi Yapılışı

Tığ işi örgü modellerinden çok güzel bir battaniye yapılışı hazırladık. Dalgalı zikzak bebek battaniyesi yapılışı deniz temalı bir battaniye. Zikzak battaniye modellerinden çok güzel örneklerin yapılışını hazırlamıştık daha önce. Yine deniz temalı, zikzak battaniye yapılışı hazırlamıştık. Örgü battaniye modelleri anlatımlı modelden yapılışına ulaşabilirsiniz. Bebek battaniyesi modellerini istediğiniz ölçülerde örebilirsiniz. Çok güzel battaniye modellerimiz var. Çeşitli renkler çeşitli iplerle örebilirsiniz. Kadife iplerle de zikzak battaniye modelleri örebilirsiniz. Bebek battaniyesi anlatımlı örgü modelleri için bebe yünleri, pamuklu iplerde kullanabilirsiniz. Zikzak battaniyenin yapılışı için detaylara geçelim. Keyifle battaniyemizi örelim.

Zikzak Battaniye Nasıl Örülür?

Çok güzel çok sevimli bir battaniye. Dalgalı zikzak bebek battaniyesi yapılışı için şema ve video hazırladık. Daha önce de birçok kez aynı modelin farklı versiyonlarını örmüştük. Zikzak battaniye renk renk çizgili olarak örebilirsiniz. Evde kalan ipleri değerlendirmek içinde güzel bir battaniye. Birazdan öreceğimiz zikzak battaniye deniz temalı olduğu için mavi tonları ve bej renk ipler kullanacağız. 3 mm tığ ve pamuklu ipler ile örüyoruz. 3 mm tığlara uygun ipler kullanabilirsiniz.

Dalgalı Zikzak Bebek Battaniyesi Yapılışı 13

Dalgalı Zikzak Bebek Battaniyesi Yapılışı 11

Dalgalı Zikzak Bebek Battaniyesi Yapılışı 7

Dalgalı Zikzak Bebek Battaniyesi Yapılışı 1

Dalgalı Zikzak Bebek Battaniyesi Yapılışı 15

Battaniyemizin şemalarını gördük. Bittiğinde çok güzel oluyor. Balığın, deniz yıldızlarının, deniz analarının ve ayaklarının da şemaları mevcut. Şimdi dalgalı zikzak bebek battaniyesi yapılışı bittiğinde nasıl göründüğüne bakalım.

Dalgalı Zikzak Bebek Battaniyesi Yapılışı 5

Dalgalı Zikzak Bebek Battaniyesi Yapılışı 2

Dalgalı Zikzak Bebek Battaniyesi Yapılışı 9

Dalgalı Zikzak Bebek Battaniyesi Yapılışı 3

Dalgalı Zikzak Bebek Battaniyesi Yapılışı 8

Dalgalı Zikzak Bebek Battaniyesi Yapılışı 6

Dalgalı Zikzak Bebek Battaniyesi Yapılışı 4

Dalgalı Zikzak Bebek Battaniyesi Yapılışı 10

Dalgalı Zikzak Bebek Battaniyesi Yapılışı 12

Dalgalı Zikzak Bebek Battaniyesi Yapılışı 14

Zikzak bebek battaniyesi için alt zemini daha önce örmüştük. Modeldeki battaniye 70 x 95 , 100 x 120 cm ebatlarında örebilirsiniz. 18 ve katları olarak zincir sayılarınızı belirleyebilir battaniyenizi istediğiniz ölçülerde örebilirsiniz. Şimdi battaniyemizin videolu yapılışını izleyelim.

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8203

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler