Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çok Beğenilen Kasnak Örgü Duvar Süsleri

Tam 185 ten fazla proje. Hepsi çok güzel. Hepsini tek tek inceledim ve bayıldım. Sizlerde yapacağınız çalışmalarda kullanabilesiniz diye güzel bir galeri hazırladık. Çok beğenilen kasnak örgü duvar süsleri. Kendinize örgü tezgahları, örgü kasnakları yapıp şeritleri örebilir ve bu çalışmalarda kullanabilirsiniz. Veya az sonra sizlerle paylaşacağımız kordon örgü yapımı ile yine içinden tel geçirerek yapabilirsiniz. 2 şekilde de yapılıyor. Kordon örgü modeli ile tasarımlar bebek odalarını, salonunuzu, çocuk odalarını… Her yeri süsleyebilir. Birçok çalışma yapabilirsiniz. Vazolar, vazo içinde, saksı içinde kaktüstler, çiçeklikler, notluklar, fotoğraf çerçeveleri yapabilirsiniz. Tüm örneklerini inceleyeceğiz. Videolu kordon örgü modellerinden neler yapılır diye daha önce bir galeri daha hazırlamıştık. Orada papaslar, saç bantları, kolyeler, cüzdanlar, çantalar, yüzükler vardı. Şimdi ev dekorasyonunda kullanılan harika çalışmalar var. Mutlaka incelemelisiniz. Yapılışı da çok kolay üstelik. Kordon örgü ile örgü düğüm yastık yapılışından bahsetmiştik. Evinizi süsleyecek çok güzel, dekoratif bir yastık. Şimdi çok beğenilen kasnak örgü duvar süsleri örneklerine geçelim.

Yeni Kasnak Örgü Duvar Süsleri

O kadar güzel projeler var ki. Hepsine bayılacaksınız. Eğer satış yapıyorsanız satışta sizlere yeni fikirler hazırladık. Bu modellerle bebek odası duvarlarını süsleyecek muhteşem çalışmalar yapabilirsiniz. Erkek ve kız bebekler için duvar süsleri, isme özel, kişiye özel. Evlenen arkadışlarınıza kişiye özel duvar süsleri yapabilirsiniz. Düğün hediyesi, bebek hediyesi olarak çok güzel bir çalışma, hediyelik fikirler içinde oldukça iyi bir kendin yap projesi. Bebek hediye fikirleri, arkadaşa evlilik hediyesi olarak çok güzel projeler hazırlayabilirsiniz.

Şimdi kordon örgü modeli nasıl örülür inceleyelim. 3 ilmek ile 4 ilmek ile örüp şeritleri içinden tel geçirerek beğendiğiniz çalışmaları yapabilirsiniz.

Kordon örgüyü inceledik. Ve sıra geldi bu teknikle yapılmış süper tasarımlara. 185 ten fazla çok beğenilen kasnak örgü duvar süslerini inceleyelim. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.revistaartesanato.com.br/tricotin-passo-a-passo/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler