Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çiçekli Zikzak Lif Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışından bu kez zikzak örgü modellerine örnek var. Çiçekli zikzak lif yapılışı. Lif örnekleri olarak örebileceğimiz gibi örgü paspas modellerinde, bebek battaniyesinde de kullanabiliriz. Pembe ve beyaz renklerle örülmüş kenarında kenar oyası modelleri ortasında örgü çiçek modelleriyle harika duruyor. Lif yapımıçeyizlik lif modelleri olarak düşünebilirsiniz. Tabi tur sayılarını ayarlayarak lif boyutlarını ayarlayabilirsiniz. Zikzak örgü lif yapılışı bildiğimiz ama ufak değişikliklerle yeni tasarım olarak duran örneklerden. Lif modellerinde yeni örnekleri sizlerle paylaşmayı çok seviyoruz. Tıpkı puf kelebek lif yapılışında olduğu gibi. Daha fazla yeni modellerin yapılışına önceki içeriklerden ulaşabilirsiniz. Şimdi çok beğeneceğinizi düşündüğümüz çiçekli zikzak lif yapılışına geçelim.

Çiçekli Zikzak Lif Nasıl Örülür?

Lif modellerinde kullanılan başlangıçta kullandığımız örgü çiçek modellerini değiştirebilirsiniz. Renk uyumlarını değiştirebilirsiniz. Lifi bitirdiğinizde gülden sonra yapılan çiçeklerden yapabilirsiniz. O şekilde de çok güzel olur. Tabi hiç değiştirmeden orjinal tarife bağlı kalabilirsiniz.

Çiçekli Zikzak Lif Yapılışı

Model bittiğinde yukarıdaki gibi duruyor. 3 mm tığ ile örülmüş bir örnek. Yünlü ip kullanılmış. Elinizde olan ipleri, lif iplerini, pamuklu ipleri, penye ipleri kullanarak çeşitli örgülerde kullanabilirsiniz. Şimdi çiçekli zikzak lif yapılışını videodan izleyelim. Herkese kolay gelsin.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler