Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çeyiz Kıskandıran Patik Yapılışı

Çeyiz kıskandıracak patik modeli yapılışı hazırladık. Yalancı saç örgüsünden yaptığımız bir patik. Videolu anlatımlı baştan sona anlatımıyla yayında olacak. Çeyiz kıskandıran patik yapılışı her renkle yapılabilir. Model o kadar güzel ki siz ördüğünüzde herkes sizden tarif isteyecek. Eğer satış yapıyorsanız çok sipariş aldıran patik modellerinden. Şişle örülen patik modellerinden saç örgülü kısımlarında farklı şiş örgü örneklerini de kullanabilirsiniz. Şişle ördüğümüz tariflerin yanında çeyizler için tığla öreceğimiz patiklerde var. Mesela şiş örgü patik yapılışı iki renkli patik modellerinden bir örnek. Mutlaka çeyizlerde olmalı. Sadece çeyizlerde mi, günlük patik modelleri olarak da örebiliriz. Örgü patik modelleri tığ işi örneği oldukça kolay modellerden. Kolaylığına aldanmayalım oldukça şık bir model. Gelinler için bohça hazırlıyorsanız içinde mutlaka bu patikten olmalı. Birkaç saatte öreceğimiz kolay patiğin anlatımına geçelim. Çeyizleri kıskandırmaya başlayalım.

Çeyiz Kıskandıran Patik Nasıl Örülür?

Şişle ördüğümüz kolay patiklerden. Çeyiz kıskandıran patik yapılışında haraşo örgü modelini ve yalancı saç örgüsü örneğini kullanıyoruz. Aynı sayılarda örüp farklı şiş örgüleri kullanabiliriz. Saç örgüleri, burgular, Y burgularda yakışır. Ajurlu örgüler de yakışır. Patik için alize lana gold ipini kullanıyoruz. 3,5 mm şiş tercih ediyoruz. 37 – 38 numara ayak için uyumlu.

Çeyiz Kıskandıran Patik Yapılışı

Çeyiz Kıskandıran Patik Yapılışı 1

Eğer patik modelini beğendiyseniz kolayca birkaç saatte patiği bitirmek istiyorsanız hemen tarifine geçelim. İşte çeyiz kıskandıran patik yapılışı.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler