Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çarkıfelek Lif Örnekleri Anlatımlı

Yazılarımıza lif modelleri ile devam ediyoruz. Çarkıfelek lif örnekleri anlatımlı çok güzel bir model. Videoda tüm detayları yer alıyor. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Fıstıklı çarkıfelek lif yapımın her renk ile örebilirsiniz. Çarkıfelek lif modellerinin çeşitleri mevcut. Önceki yazılarımızda yıldız çarkıfelek lif yapımı videolu anlatım olarak bulabilirsiniz. Yine önceki yazılarımızda tek yazı içinde 4 farklı modelde lif örneğinden bahsetmiştik. Aralarında yuvarlak dilimler halinde çarkıfelek lif de mevcut. Oradaki 4 örnekten beğendiğiniz modeli örebilirsiniz. Daha fazla lif örnekleri anlatımları için mimuu.com ziyaret edebilirsiniz.

Çarkıfelek Lif Yapımı

Çarkıfelek lif örnekleri anlatımlı model ortadan başlayıp artırarak dışa doğru büyüyen bir model. Daha büyük örerek bu modeli örgü paspas modellerinde de kullanabilirsiniz. Bebek battaniyesi modelleri olarak da yapabilirsiniz. Artırmaları eşit olarak düzgün bir şekilde yapıldığında büyütülebilir ve paspas veya battaniye olarak da kullanılabilir diye düşünüyorum. Tabi ki her zaman seçim sizin. Model anlatımları bizden istediğiniz yerde kullanmak sizden.

Çarkıfelek Lif Örnekleri Anlatımlı

Çarkıfelek lif yapımını çeyizlik lif modelleri olarak, hediyelik olarak da yapabilirsiniz. Tarifi videoda. Beyaz kısımları ördükten sonra fıstıkları yapıyoruz. Dilerseniz her bir fıstığı ayrı renk yaparak Gökkuşağı renklerinde lif elde edebilirsiniz. İki renkli olarak örebilirsiniz. Şahane olacaktır. Tek renk olarak da çok güzel bir model. Şimdi nasıl yapıldığına geçelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler