Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Örgü Tulum Modelleri ve Yapılışları

İstediğiniz desenleri kullanabilirsiniz. Saç örgü modeli yapılışı. Örgü burgu çeşitleri. Düz örgü, ters örgü, haraşo örgü modeli gibi birçok tekniği kullanabilirsiniz. Yapılışını sizlere resimli ve videolu olarak anlatacağız. Daha önce anlattığımız farklı modeller de oldu. Videolu tığ işi örgü tulum battaniye modeli yapılışı gibi. Çok güzel cıvıl cıvıl renkli bir örnek. Daha önce ördüğünüz örgülerden kalan ipleri değerlendirmek içinde iyi bur tulum modeli. Şiş örgü ve tığ işi örgü tulum modellerinin bir araya toplandığı örgü tulum battaniye modellerinde birçok model , örnek bulabilirsiniz. Daha fazla anlatımlı bebek örgü modellerine ulaşmak için mimuu.com ziyaret edebilirsiniz.

Bebek Örgü Uyku Tulumu Modelleri Anlatımlı

Dışarı çıkarken kullanmak için, evde ve misafirlikte kullanmak için çok pratik ve kullanışlı bir model. Dışarıya yürüyüşe çıktığınızda bebeğinizi sıcacık tutar. Modelde verilen ölçüler 0 – 2 aylık bebek için uygun. Ölçülere artırarak daha büyük bebekler için yapabilirsiniz. Bebek örgü tulum modelleri ve yapılışları için kullandığımız malzemeler 200 gr bebe yünü, 4.5 mm şiş, tığ, 6 adet düğme, yün iğnesi, makas. Her evde bulunan malzemeler. Şimdi tulumu hangi ölçülerde örmemiz gerekiyor onu görelim.

Bebek Örgü Tulum Modelleri ve Yapılışları 6

Bebek Örgü Tulum Modelleri ve Yapılışları

Bebek Örgü Tulum Modelleri ve Yapılışları 3

Bebek Örgü Tulum Modelleri ve Yapılışları 1

Bebek Örgü Tulum Modelleri ve Yapılışları 2

32 ilmek olarak başlıyoruz. 3 düz, 3 ters olarak 10 cm lastik örüyoruz. Daha sonra videoyu takip ederek modeli kuruyoruz. Model düz örgü , ters örgü ve y burgu yapılışından oluşuyor. Y burgu yapılışını videolu olarak anlatmıştık. Önceki yazılarımızdan bulabilirsiniz.

Bebek Örgü Tulum Modelleri ve Yapılışları 5

Bebek Örgü Tulum Modelleri ve Yapılışları 8

Bebek Örgü Tulum Modelleri ve Yapılışları 7

Kaynak : https://www.tejiendoperu.com/dos-agujas/prendas-y-otros-para-beb%C3%A9s/porta-bebe/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler