Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Derya Baykal Kar Tanesi Battaniye

Bebek battaniyesi modellerinden çok güzel severek öreceğiniz bir model daha. Kar tanesi bebek battaniyesi modellerinden yatak örtüleri, hırkalar da örebilirsiniz. Tığ işi hırka modelinin örneğini fotoğraf olarak görebilirsiniz. Sizlere fikir verecek güzel bir çalışma. Derya Baykal Kar Tanesi Battaniye modelinin biraz, çok ufak bir değişik modelde hali. Dilerseniz uzun trabzanlı olan kısmı örmeyebilir düz trabzan olarak yapabilirsiniz.

Bebek battaniyesinin en güzel örneklerini sizler için anlatımlı olarak hazırlamaya çalışıyoruz. Umarım tariflerimizi beğeniyorsunuzdur. Örgü kar tanesi olarak farklı anlatımlarımız da oldu. Battaniye olarak, örgü bardak altlığı olarak, süsleme olarak, iğne oyası olarak, lif olarak kar tanesi modelleri, okul öncesi etkinlikleri paylaştık. Motifli kar tanesi bebek battaniyesi yapılışı güzel ve biraz zor bir örnek. Açıklamalı yazlık merserize bluz modeli videolu örnekte güzel bir model. Bluz olarak yaptığımız bu modeli yine battaniye olarak örebilirsiniz. Şimdi de hırka olarak, battaniye olarak yapabileceğimiz güzel bir modelin yapılışına geçiyoruz.

Kar Tanesi Motif Yapımı

Motifleri örerek üzerine tığ işi trabzanlar yaparak hırkaya, yelek modellerine çevirebiliyoruz. Bebek battaniyesi olarak örebiliyoruz. Derya Baykal kar tanesi battaniye yapılışı için kullandığımız motifi kullanıyoruz. Şimdi kullanacağımız motifin şemasını görelim. Aynı motifin iki şemasını veriyoruz sizlere.

Derya Baykal Kar Tanesi Battaniye 7

Derya Baykal Kar Tanesi Battaniye 3

Motifleri birbirine nasıl ekleyeceğinizi de şemalarda bulabilirsiniz. Şemada x ler sık iğne, daireler zincir, uzun çizgiler trabzan anlamına geliyor. Şimdi motifimiz bittiğinde battaniyede ve hırkada nasıl görünüyor bakalım.

Derya Baykal Kar Tanesi Battaniye 5

Derya Baykal Kar Tanesi Battaniye 1

Derya Baykal Kar Tanesi Battaniye

Derya Baykal Kar Tanesi Battaniye 4

Derya Baykal Kar Tanesi Battaniye 2

Derya Baykal Kar Tanesi Battaniye 6

Kaynak : https://handmade-paradise.ru/pled-so-snezhinkami-kryuchkom/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler