Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Saksıda Kaktüs Yapımı

Amigurumi modelleri ile devam ediyoruz. Sırada amigurumi saksıda kaktüs yapımı var. Çok keyifli bir çalışma olacak. Örgü kaktüs modellerini seviyor dekorasyonunuzda kullanmaktan hoşlanıyorsanız bu tarifi kaçırmayın. Videolu anlatımlı çok güzel bir çalışma hazırladık. Sayıları da Çince olarak mevcut. Sondaki sayıları dikkate alarak örebilirsiniz. Biraz daha önce ördüğümüz amigurumi kaktüs çeşitlerinden bahsedelim. Amigurumi kaktüs yapımı çiçeği ile birlikte örerek saksı içine yerleştirdiğimiz bir tarifti. Amigurumi kaktüs tarifi yine saksı içinde kullanabileceğiniz diğer kaktüs çeşitlerinden biri. Kaktüs yastık yapımı örmek isteyenler, büyük kaktüs tarifi arayanlar için çok güzel bir örnek. Sepet örmek istiyorum hem de kaktüslü olsun diyorsanız kaktüs örgü sepet tarifini inceleyebilirsiniz. Daha fazla kaktüslü tarifler için önceki yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz. Şimdi amigurumi saksıda kaktüs yapımı detaylarına geçelim.

Amigurumi Kaktüs Tarifleri

Kaktüs çeşitlerinden olan güzel bir tarif hazırladık. Amigurumi saksıda kaktüs yapımı. Videolu anlatımlı. Sayıları da mevcut. Video ile sayıları bir arada takip ederek örebilirsiniz. Kaktüsleri örüp istediğiniz saksıda kullanabilirsiniz. Alt kısımlarını kapatarak ve içine elyaf doldurarak amigurumi kaktüs anahtarlık olarak kullanabilirsiniz. Örgü kalem süsü modelleri olarak kullanabilirsiniz.

Şimdi sizlerle sayıları paylaşmak istiyorum.

Amigurumi Saksıda Kaktüs Yapımı 4

Amigurumi Saksıda Kaktüs Yapımı 5

Amigurumi Saksıda Kaktüs Yapımı 3

Amigurumi Saksıda Kaktüs Yapımı 1

Amigurumi Saksıda Kaktüs Yapımı

Açık yeşil, koyu yeşil iplerle kaktüsleri örüyoruz. Kahverengi iple toprağı örüyoruz. Boncuklarla kaktüsümüzün dikenlerini yapıyoruz. Dekorasyonda, hediyelik fikirler olarak kullanabileceğimiz çok güzel bir çalışma çıkıyor ortaya. Kaktüsler 23,5 cm yüksekliğinde, 11,5 cm yüksekliğinde. Şimdi kaktüsümüzün son halini görelim.

Amigurumi Saksıda Kaktüs Yapımı 2

Amigurumi Saksıda Kaktüs Yapımı 7

Amigurumi Saksıda Kaktüs Yapımı 6

Amigurumi Saksıda Kaktüs Yapımı 10

Amigurumi Saksıda Kaktüs Yapımı 9

Amigurumi Saksıda Kaktüs Yapımı 8

Amigurumi saksıda kaktüs yapımı videolu anlatımını izleyelim.

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8413

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler