Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Güneş Tarifi

Amigurumi modelleri ve yapılışında bugün birçok yerde kullanacağımız amigurumi güneş tarifi hazırladık. Örgü diş kaşıyıcı modelleri, amigurumi çıngırak modelleri, örgü anahtarlıklar, beşik süsü olarak örüp kullanabiliriz. Bebek odası dekorasyonunda, çocuk odası dekorasyonunda kullanabiliriz. Çok sevimli bir güneş. Amigurumi güneşin yanına amigurumi bulut, amigurumi gökkuşağı modellerini de örebilirsiniz. Amigurumi boncukları da ekleyerek amigurumi emzik zinciri olarak örebilirsiniz. Amigurumi güneş yapımı duvar süsü olarak da kullanabileceğimiz modellerden. Örgü güneş yapımı daha büyük örülerek, kalın ipler kullanılarak örülerek örgü yastık modelleri olarak da örülebilir. Kadife ipler, penye ipler yastık yapımında kullanılabilir. Amigurumi diş kaşıyıcı modelleri ve daha fazlasında kullanacağımız amigurumi güneş tarifine geçelim.

Amigurumi Güneş Nasıl Örülür?

Amigurumi güneş yastık, amigurumi güneş anahtarlık gibi birçok modelde kullanacağımız güzel bir tarif hazırladık. Amigurumi güneş tarifi sarının tonlarıyla örülmüş pembe yanaklarıyla çok sevimli duruyor.

Amigurumi Güneş Tarifi

Güneşimizi tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Çok sevimli değil mi. Hemen anlatıma geçiyoruz. Amigurumi güneş tarifini detaylarıyla izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler