Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Kaktüs Broş Yapılışı

Bugüne kadar birçok kaktüs çalışması yaptık. Çantalar, yastıklar, okul öncesi etkinlikleri, oyuncaklar, amigurumiler, keçeden kaktüsler hazırladık. Bugün ise yine örgü modellerinden amigurumilerden kaktüs örüyoruz. Örgü anahtarlık modelleri, örgü broş modelleri olarak kullanabilirsiniz. Örgü kaktüs broş yapımını detaylarıyla anlatacağız. Sizde ister anahtarlık, ister düğme, ister broş olarak kullanabileceksiniz. Çanta süsü veya küçük duvar süsü modelleri olarak yapabilirsiniz. El örgü broş modellerinde daha önce ördüğümüz yine kaktüs çalışmalarında daha önce ördüğümüz projelerden bahsedelim. Sonra yeni modelimizin yapılışını öğreniriz.

Bu paragrafta daha önce yapılışını paylaştığımız kendin yap projelerinden bahsedeceğiz. Broşlara geçmeden önce kaktüs projelerinden bahsedelim. Çocuklarımızla birlikte güzel etkinlikler yapabiliriz. Tuvalet kağıdı rulosundan kaktüs yapımı çocuklarımızla birlikte yapabileceğimiz etkinlik fikirlerinden. Örgü kaktüs yastık yapımı ev dekorasyonumuza çok yakışacak modellerden. Şişle ördüğümüz istersek hediyelik fikirler olarak da öreceğimiz yastıklardan. Şimdi broşlara göz atacağız. Tavşanlı broş hazırlamıştık. Yapılışına 1 saatte amigurumi broş nasıl örülür içeriğimizden ulaşabilirsiniz. Son projemiz ise amigurumi broş tarifi olacak. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi örgü kaktüs broş yapılışını öğreneceğiz.

Kaktüs Broş Nasıl Örülür?

Ana renk olarak yeşil kullanıyoruz. Yeşil kullanarak kaktüsümüzü örüyoruz. Daha sonra beyaz, pembe, kırmızı, sarı veya farklı renklerle örgü çiçeklerimizi örüyoruz. Saksı için ise yine kahverengi, pembe, mor gibi birçok rengi kullanarak saksıları örüyoruz. Bu proje için yarım ipleri kullanabiliriz. Hem onları değerlendirmiş hem de çok güzel örgü kaktüs broş yapılışını tamamlamış oluruz.

Örgü Kaktüs Broş Yapılışı

Broş iğneleri, anahtarlık klipsleri nette, tuhafiyelerde satılmakta. Güvendiğiniz yerlerden alarak anahtarlık, broş olarak örüp kullanabilirsiniz. Son olarak videoya geçiyor ve örgü kaktüs broş yapılışını öğreniyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler