Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Köpek Yavrusu Yapılışı

Amigurumi modellerinden yepyeni bir tarifle devam ediyoruz. Sevimli bir köpek yavrusu. Amigurumi köpek yavrusu yapılışı hazırladık. Birazdan ingilizce bir tarifle adım adım amigurumi köpek nasıl örülür öğreneceğiz. Daha sonra köpeği sevdiğimiz renklerde örmeye başlayacağız. Amigurumi köpük yavrusu yapılışı için çim örgü tekniğini kullanarak tüylerine şekil verebilirsiniz.

Amigurumi Köpek Yavrusu Yapılışı

Biraz amigurumi tariflerinden bahsedelim. Ücretsiz amigurumi tariflerinden videolu veya yazılı olarak bahsediyoruz. Amigurumi ipi nasıl olmalı, amigurumi teknikleri nelerdir, amigurumi fotoğraf çekimi gibi konulara değindikten sonra sevdiğimiz amigurumi modellerinden örmeye başlıyoruz. Birazdan anlatımını paylaşacağımız model ilk defa amigurumi örecekler için zor bir model. Bu yüzden daha kolay tariflerle başlayabilirler. Zorlanmadan kolay modelleri örüp daha sonra teknik gerektiren biraz uğraştıran modellere geçiş yapabilirler. Örmesi detay gerektiren orta seviye zorlukta olan amigurumi köpek yavrusu yapılışını öğrenelim.

Amigurumi Köpek Yavrusu Yapılışı 1

Amigurumi Yavru Köpek Nasıl Örülür?

4 güzel video ile amigurumi köpek yavrusu yapılışını öğreneceğiz. Daha önce de farklı sayılarda örülmüş farklı modellerde örülmüş amigurumi köpek modellerine değinmiştik. Mesela kadife iplerle köpekler örebiliriz. Amigurumi köpek yapılışı ilginizi çekecek harika bir model. Köpek desenli tabure kılıfları örebilirsiniz. Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız köpek tabure kılıfı yapımına göz atabilirsiniz. Örgü oyuncakları kadife, pamuklu, akrilik gibi birçok iple örebilirsiniz. O halde hemen yeni öreceğimiz modelin bittiğinde nasıl göründüğüne bakalım.

Amigurumi Köpek Yavrusu Yapılışı 6

Amigurumi Köpek Yavrusu Yapılışı 5

Amigurumi Köpek Yavrusu Yapılışı 7

Amigurumi Köpek Yavrusu Yapılışı 8

Amigurumi Köpek Yavrusu Yapılışı 3

Amigurumi Köpek Yavrusu Yapılışı 4

Amigurumi Köpek Yavrusu Yapılışı 2

Çok sevimli görünüyor. Son olarak videoya geçelim ve yavru köpeğimizin nasıl örüldüğünü öğrenelim. İyi seyirler.

 

Kaynak : https://www.etsy.com/listing/910667405/baby-poodle-crochet-pattern

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler