Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Wednesday Tarifi

Son günlerin popüler dizisinden uyarlanan amigurumi bebek tarifi hazırladık. Amigurumi wednesday tarifi. Severek öreceğiniz amigurumi oyuncak modellerinden. Tarifimiz yabancı örgü modellerinden fakat sık iğne tekniği her yerde aynı olduğu için örgü dili hep aynı olduğu için zorlanmadan videodan takip ederek örebiliriz. Biraz amigurumi tariflerimizden bahsedelim. Örgü oyuncak modellerinden bebek tariflerine önceki içeriklerden ulaşabilirsiniz. Burada dizilerden, filmlerden uyarladığımız oyuncaklara değineceğiz.

Pokemonlar en sevilen karakterlerden. Bizde baş kahraman olan amigurumi pikachu yapımı Türkçe olarak hazırlamıştık. Yine çok sevilen kitaptan uyarlama çok sevilen dizi olan Anne with an a yi örgü olarak örmüştük. Tarifine ise amigurumi yeşilin kızı anneden ulaşabilirsiniz. Hazırsanız amigurumi wednesday tarifine geçelim.

Amigurumi Wednesday Nasıl Örülür?

Siyah, beyaz ve ten rengi iplerle amigurumi Merlina Addams örüyoruz. Addams ailesinin esmer ve güzel kızı. Bugün amigurumi bebek modellerine onu ekliyoruz. Bebeğin boyutları yaklaşık 20- 21 cm. 2 mm tığ, beyaz- siyah ve ten renginde pamuklu iplik ( ipliğin kalınlığı 2 mm), iğne, elyaf, makas, işaretleyici, toplu iğne, beyaz akrilik boya ve fırça gerekecek. Daha sonra aşağıdaki Wednesdayı öreceğiz.

Amigurumi Wednesday Tarifi

Amigurumi Wednesday Tarifi 1

Amigurumi Wednesday Tarifi 2

Amigurumi Wednesday Tarifi 3

Son olarak videoya geçip amigurumi Wednesday tarifinin detaylarını öğrenelim.

Kaynak : https://www.ravelry.com/patterns/library/wednesday-addams-amigurumi-6

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler