Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amerikan Servis Örgü Yapılışı

Çok şık çok ağır çok zarif bir modelin yapılışını hazırladık. Sırada amerikan servis örgü yapılışı hazırladık. Örgü supla modelleri olarak kullanabileceğimiz gibi daha kalın iplerle örerek örgü paspas modelleri olarak da örebiliriz. Ağır ve çok zarif örneklerden. Daha önce ördüğümüz amerikan servislerden bahsedelim. Daha sonra yeni modelin yapılışını öğreniriz. Yine tığ işi paspas modelleri, örgü bardak altlığı modellerine uyarlayabileceğimiz bir model var. Örgü çiçek modelleriyle süslediğimiz çok şık örgü suplalardan. Çiçekli amerikan servis yapılışından bu güzel çiçekli örneğin anlatımına ulaşabilirsiniz. Bir diğer modelimiz ise zarif dantel örneklerinden bir tarif. Dantel amerikan servis yapımı. Masa örtüsü, örgü runner modellerinde de kullanabiliriz. Örgü suplalarda hasır ipler, kağıt iplerde kullanabilirsiniz. Videolu kağıt ipten amerikan servis yapımı çok hoşunuza gidecek yapılışı kolay modellerden. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi amerikan servis örgü yapılışını öğrenmeye geçelim.

Dantel Amerikan Servis Nasıl Örülür?

Zarif bir dantel öreceğiz. Yuvarlak dantel modellerinden. Daha sonra bu danteli çeşitli kalınlıkta farklı iplerle örerek çeşitli modelleri tasarlamada kullanacağız. Mesela paspas öreceğiz. Runner olarak örüp kullanacağız. Supla yapacağız. Tur sayısını azaltarak bardak altlığı olarak örüp kullanacağız. Örnekleri bu şekilde çoğaltabiliriz.

Amerikan Servis Örgü Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. Hemen anlatıma geçelim. Son olarak videoyu izleyelim ve amerikan servis örgü yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler