Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

4 Yapraklı Çiçek Motifi Yapılışı

Zarif ve sevimli örgü modellerini seven herkese Merhaba. Bu yazımızda sizlere 4 yapraklı çiçek motifi yapılışı hazırladık. Battaniye modellerinde, örgü kırlent modellerinde, örgü yelek modellerinde, şal modelleri, hırka modellerinde, atkı şapka modellerinde ve aklımıza gelmeyen diğer örgülerinizde kullanabilirsiniz. Çok güzel , çok şık bir örnek. Tarifini sizlere videolu olarak hazırladık. Videoda ayrıntılı bir şekilde nasıl yapıldığı anlatılıyor. Takıldığınız herhangi bir konu olursa çekinmeden sorabilirsiniz. İstediğiniz renklerde örebilirsiniz. İp olarak orta kalınlıkta pamuklu ipler ve 3.5 mm tığlar kullanabilirsiniz. Bebek battaniyesi ve kırlent modellerinde çok şık duracak bir örnek. Yazlık örgü modelleri arayanlar içinde oldukça uygun bir örnek. Anlatım bizden dilediğiniz yerde kullanmak sizden. Daha fazla hobi dünyasına ait tarifler için mimuu.com ziyaret etmeniz yeterli.

4 Yapraklı Çiçek Motifi Nasıl Yapılır?

4 yapraklı çiçek motifi yapılışı battaniye , örgü minder, kırlent gibi modellerde çok şık duracak bir örnek. Motifli yelek modelleri de yapabilirsiniz. Kız çocukları için çok şık yelekler olacaktır bu modelden. Yaza uygun cıvıl cıvıl renkler seçerek yelekler örebilirsiniz. Dikdörtgen şal modelleri de yapabilirsiniz. Çiçekli birçok şal modeli var. Bu örnekte onların arasına katılabilir. Şimdi motifimizin bittiğinde nasıl durduğuna bakalım.

4 Yapraklı Çiçek Motifi Yapılışı

4 Yapraklı Çiçek Motifi Yapılışı 1

Motifler bittiğinde isterseniz dikerek, isterseniz karşılıklı sık iğne ile birleştirerek birbirine ekleyebilirsiniz. Bildiğiniz başka bir yöntem varsa onu da kullanabilirsiniz. İşte 4 yapraklı çiçek motifi yapılışının videosu.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler