Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Uzay Temalı Battaniye Yapılışı

Amigurumilerle, ponponlarla, zikzak örgülerle örülmüş çok güzel bir battaniye tarifi hazırladık. Aynı modellerden sıkılan, aynı tığ işi motif örneklerinden bıkan ve alışılmışın dışında yeni güzel, örülesi battaniyeler arayanlar için süper bir model hazırladık. Çocuklara örgü oyun halısı modelleri olarak da örebilirsiniz. Amigurumi uzay temalı battaniye yapılışı çok beğeneceğiniz kolay modellerden. Amigurumilerde sizde ördüğünüz battaniyeleri süsleyerek yeni modeller tasarlayabilirsiniz. Bebek battaniyesi modelleri kategorimizi mutlaka incelemenizi isteriz. Harika modeller var. Yeni motif modelleri, yeni şiş örgüler, yeni örgüler, yeni battaniye modelleri anlatımlı olarak bulabilirsiniz. Yeni modellerden daha önce paylaştığımız amigurumi geyik battaniye nasıl örülür detayları ile anlatmıştık. Çok güzel yeni modellerden. Mutlaka incelemelisiniz. Dalgalı zikzak bebek battaniyesi yapılışı deniz temalı battaniyelerden. Harika modeller ve daha fazlası için önceki yazıları inceleyebilirsiniz.

Uzay Temalı Battaniye Nasıl Örülür?

102 cm çapında harika bir battaniye. 3 mm tığla, pamuklu iplerle örülmüş süper bir örnek. Galaksilerin, gezegenlerin, uzak mekiklerin içinde olduğu harika bir battaniye. Ponponlarla yapıyoruz gezegenleri. Amigurumilerle de gezegenleri örebilirsiniz. Önceki tarifler arasında desenli, renkli ponponların yapılışı var. Yine uzay mekiği tarifleri de var. İnceleyerek yapabilirsiniz.

Amigurumi Uzay Temalı Battaniye Yapılışı 12

Amigurumi Uzay Temalı Battaniye Yapılışı 10

Amigurumi Uzay Temalı Battaniye Yapılışı 4

Amigurumi Uzay Temalı Battaniye Yapılışı 5

Şemalar yukarıdaki gibi. Sık iğneler, artırmalar, trabzanlarla yapıyoruz battaniyeyi. Videodan takip ederek kolaylıkla battaniyeyi örebilirsiniz. Ortada güneş etrafında gezegenler çok güzel bir battaniye. Şimdi amigurumi uzay temalı battaniye yapılışının son halini görelim.

Amigurumi Uzay Temalı Battaniye Yapılışı 6

Amigurumi Uzay Temalı Battaniye Yapılışı 11

Amigurumi Uzay Temalı Battaniye Yapılışı 3

Amigurumi Uzay Temalı Battaniye Yapılışı 7

Amigurumi Uzay Temalı Battaniye Yapılışı 1

Amigurumi Uzay Temalı Battaniye Yapılışı 2

Amigurumi Uzay Temalı Battaniye Yapılışı 9

Amigurumi Uzay Temalı Battaniye Yapılışı 8

 

Kaynak: https://www.bianzhihui.com/t/8508

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler