Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

1 Günde 6 Aylık Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

Bebek örgü modellerinden 0-6 aylık bebek yeleği yapılışı hazırladık. Kolay örgü modellerinden bebeklere özel örülmüş bir model. Bebek hırkalarında çeşit çeşit örnekler kullanıyoruz. Düz örgüler, ajurlu örgü modelleri gibi çok örnek var. Sizde torunlarınıza, çocuklarınıza beğendiğiniz şiş örgü örnekleriyle bebek hırkaları, bebek yelekleri örebilirsiniz. Önceki içeriklerimizden bebekler için örülmüş birçok modelin yapılışına ulaşabilirsiniz. Mesela örgü bomber ceket yapılışı çok beğeneceğiniz yeni örgü modellerinden. 3-6 aylık bebek hırkası yapılışı yine muhteşem bir model. Çok seveceğiniz ve rahatlıkla öreceğiniz Türkçe anlatımlı el örgü hırkalarından. Daha fazla modelin yapılışını önceki içeriklerden ulaşabilirsiniz. Şimdi yeni modelin anlatımına geçelim. 1 günde 6 aylık bebek yeleği nasıl örülür öğrenelim.

0-6 Aylık Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

Şiş örgü örneklerinden ajur desenleriyle örülmüş güzel bir hırkanın anlatımını hazırladık. Kız bebek hırkaları, erkek bebek hırkaları olarak örebilirsiniz. Erkek örgü olarak ördüğünüzde isterseniz örnek değişikliği yapabilirsiniz. Yine sayılara aynı şekilde bağlı kalıp yine sayılarla uyumlu farklı şiş örneklerini kullanabilirsiniz.

1 Günde 6 Aylık Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

1 Günde 6 Aylık Bebek Yeleği Nasıl Örülür? 1

Hırkanın yapılışında 5 tane düğme, 3 adet organik pamuklu iplik ( 50 gr 105 m uzunluğunda), 3,5 mm şiş kullanıyoruz. Şimdi videoya geçelim ve 1 günde6 aylık bebek yeleği nasıl örülür öğrenelim.

Benzer İçerikler
One thought on “1 Günde 6 Aylık Bebek Yeleği Nasıl Örülür?”
  1. Lenita Rabelo dedi ki:

    Lindo, lindo!😍

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler