Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Yıl Kartı Hazırlama

2023 yılını bitirdik. Bir yıl daha geride kalmak üzere. 2024 e sayılı günler kaldı. Bugün hem büyükler için hem de okul öncesi çocuklar için yeni yıl kartı hazırlama örnekleri hazırladık. Sevdiklerinize yeni yıl kartları hazırlamak istiyorsanız önce bu modellere göz atın. Daha sonra beğendiklerinizi hazırlayarak hediye edebilirsiniz. Okul öncesi çocuklarımızla, büyük çocuklarımızla yeni yıl yaklaşırken çok güzel hediyeler hazırlayabilirsiniz. Hediyeleşmek sünnettir. Sevdiklerimizi mutlu etmek bizi de mutlu edecektir. Yeni yıl kartı hazırlamaya geçmeden önce daha önce yaptığımız etkinliklere, fikirlere göz atalım.

Yeni Yıl Kartı Hazırlama 5

Bu paragrafta yeni yılda, diğer özel günlerde veya yılın her zamanında hazırlayacağımız hediyelik fikirlerden veya ev dekorasyonunda kullanacağımız kendin yap projelerinden bahsedeceğiz. İlk olarak bahsedeceğimiz içeriğimiz yine okul öncesi çocuklarımızla birlikte yapacağımız bir proje olacak. Anlatıma yeni yıl etkinlikleri okul öncesi projelere göz atabilirsiniz. Makromeden çam ağacı süsleri, duvar süsleri, yeni yıl süsleri yapımını inceleyebilirsiniz. Eğer yapılışını merak ediyorsanız makromeden yeni yıl süsleri yapımına göz atabilirsiniz. Cam kavanozları, boş şişeleri değerlendirerek kar küreleri yapabilirsiniz. En güzel örneklerinden biri fotoğraflı kar küresi yapımı. Kolay yıl başı süsleri kendin yap projelerinden bahsettik. Şimdi yeni yıl kartı hazırlama örneklerine geçelim.

Yeni Yıl Kartı Hazırlama

Yeni Yıl Kartı Hazırlama 1

Yeni Yıl Kartı Hazırlama 2

Yeni Yıl Kartı Hazırlama 3

Yeni Yıl Kartı Hazırlama 4

Okul Öncesi Yeni Yıl Kartı Sanat Etkinliği

Tam 7 farklı modelde yeni yıl kartı hazırlama projesi hazırladık. Çocukların veya büyüklerin yapacağı renkli,  3 boyutlu yeni yıl kartları videoları hazırladık. Bu projeleri 1. sınıf yeni yıl kartı hazırlama, 2. sınıf yeni yıl kartı hazırlama, 3. sınıf yeni yıl kartı hazırlama olarak yapabilirsiniz. Yeni yıl kartı hazırlama ilkokul çocukları için, okul öncesi çocuklar için veya yetişkinler için uygun modellerden oluşuyor.

Evde yeni yıl kartı hazırlamak isteyenler buraya. Tüm modellerin yapılışına geçiyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler