Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Örgü Şal Modelleri Yapılışı

Tığ işi örgü modellerinden çok şık örgü etol şal modelleri yapılışı hazırladık. Yeni örgü şal modelleri yapılışı. Alize iplerle örülmüş şeritler halinde tamamlanmış çok şık duran en güzel şal modellerinden biri. Örgü şal modelleri her çeyizde mutlaka olur. Günlük kullanımda da şalları çok kullanırız. Yazın, kışın en çok kullandığımız aksesuarlardan biri. Yazlık iple şallar ördüğümüzde serin yaz akşamlarında kullanabiliriz. Kış için yünlü ipleri tercih edebiliriz. Alize iple şal modelleri bence merserize iplerle yazlık örgü modellerinde de çok güzel durur. Merserize iple bluz modelleri, örgü hırka modelleri yapabiliriz. Şeritler halinde etol şal modellerini öreceğiz. O yüzden hırkada, yelekte de kullanmak kolay olacak. Şeridin uzunluğunu, kesme şeklini kolay ayarlayabiliriz. Eğer farklı bir şal örmek isterseniz çiçek diyarı örgü şal yapılışını inceleyip örebilirsiniz. Video anlatımlı açılı şal modeli örülüşü da kolay şal modellerinden. Örgü boyunluk modelleri, örgü fular modelleri olarak da kullanabiliriz. Her renkle örüldüğünde güzel duran şal için anlatıma geçiyoruz.

Yeni Etol Şal Nasıl Örülür?

Yine muhteşem bir şal daha. İlk şeridi tam olarak ördüğümüz 2. şeritten itibaren eklemeye başladığımız kolay ve çok şık modellerden. Az önce de dediğimiz gibi hırkalarda, yeleklerde kullanabiliriz. İlk olarak yeni örgü şal modelleri yapılışının duruşuna bakalım.

Yeni Örgü Şal Modelleri Yapılışı 3

Yeni Örgü Şal Modelleri Yapılışı 2

Yeni Örgü Şal Modelleri Yapılışı 1

Yeni Örgü Şal Modelleri Yapılışı

Çok güzel değil mi. O halde hemen yapılışına geçelim. Son olarak videoya geçiyoruz. Şal nasıl örülür öğreniyoruz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler