Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çiçekli Üçgen Şal Nasıl Örülür?

Üçgen şal modellerinden renk geçişli çok güzel bir şalın videolu yapılışını hazırladık. Örgü şal modellerinde çiçekli şalı çok sevecek farklı renklerde örneklerini öreceğiz. Tığla yapılan şal modelleri ve yapılışı için yünlü ipler, alize ipler, akrilik ipler gibi birçok ip çeşidi kullanabilirsiniz. Tığla yapılan şal modelleri ve yapılışı için kek iplerden kullanılmış. Elinizde parça ipleriniz varsa onları da istediğiniz turda renk değişikliği yaparak parça ipleri değerlendirebilirsiniz. Çiçekli şal modellerinden daha önce paylaştığımız herkesin çok beğendiği gelin beğendi kaynana ördü şal nasıl örülür ulaşabilir keyifle örebilirsiniz. Fıstıklı şal modellerinden. Daha fazla örgü şal örneklerinin tariflerine önceki yazılardan ulaşabilirsiniz. Şimdi çiçekli üçgen şal nasıl örülür ona değinelim.

Çiçekli Gelin Şalı

Çok güzel çok zarif bir şal. Şalı tur tekrarı yaparak istediğiniz büyüklükte örebilirsiniz. Örgü boyunluk modelleri, örgü baktüs şal modelleri olarak kullanabilirsiniz. Şalın yapılışı için kek iplerden kullanıyoruz. 4 mm tığ ile örüyoruz. Ayrıca makas kullanacağız. Püskül yapmak için karton, püskülleri dikmek için iğne gerekli olacak. Şalın boyutları 60 cm yüksekliğinde 150 cm genişliğinde. Aynı boyutlarda veya istediğiniz boyutlarda örebilirsiniz.

Çiçekli Üçgen Şal Nasıl Örülür? 14

Çiçekli Üçgen Şal Nasıl Örülür? 15

Çiçekli Üçgen Şal Nasıl Örülür? 16

Çiçekli Üçgen Şal Nasıl Örülür? 17

Şalı tamamladıktan sonra üçgen kısma ve diğer omuz kısımlarındaki uçlara püskül yapıyoruz. Püskül yapmak oldukça kolay. Bir karton etrafına ipi 40 50 kez veya istediğiniz kalınlıkta sararak yapabilirsiniz.

Çiçekli Üçgen Şal Nasıl Örülür? 3

Püskül son nokta oldu. Şalı tamamladık. Farklı kenar oyaları da kullanabilirsiniz. Bu haliyle çok güzel. İşte şalın son hali.

Çiçekli Üçgen Şal Nasıl Örülür?

Çiçekli Üçgen Şal Nasıl Örülür? 1

Çiçekli Üçgen Şal Nasıl Örülür? 2

Çiçekli Üçgen Şal Nasıl Örülür? 4

Çiçekli Üçgen Şal Nasıl Örülür? 5

Çiçekli Üçgen Şal Nasıl Örülür? 6

Çiçekli Üçgen Şal Nasıl Örülür? 7

Çiçekli Üçgen Şal Nasıl Örülür? 8

Çiçekli Üçgen Şal Nasıl Örülür? 9

Çiçekli Üçgen Şal Nasıl Örülür? 10

Çiçekli Üçgen Şal Nasıl Örülür? 11

Çeyizlik şal modelleri, günlük kullanım için şal modelleri için ideal bir model. Şimdi çiçekli üçgen şal nasıl örülür izleyelim.

Çiçekli Üçgen Şal Nasıl Örülür? 13

 

Kaynak : https://www.ravelry.com/patterns/library/vela-flower-friend-shawl

www.wilmade.com/vela-flower-friend-shawl-1/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler