Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Altıgen Motifli Bebek Battaniyesi

Tığ işi motifli modellerin anlatımıyla devam ediyoruz. Başta bebek battaniyesi olmak üzere birçok tasarımda kullanacağımız 3D örgü motif yapılışı hazırladık. Örgü hırka modelleri, örgü yastık modelleri, örgü kumaş karışımı modellerde tasarımlarınızda kullanabilirsiniz. Yeni altıgen motifli bebek battaniyesi nilüfer çiçeğini andırıyor. Bebek battaniyesi olarak veya diğer örgülerinizde birçok renk düzeniyle örmek isteyeceğiniz kabartmalı örgülerden. Örgü çiçek motifi pazen kumaşlarla hırka, yelek, kimono dikip alt uçlarını yeni altıgen motifli bebek battaniyesinin örneğiyle tamamlayarak bitirebilirsiniz. Battaniyelerde çeşit çeşit motif örnekleri kullandık. Kumaşlarla motifleri birleştirerek tasarım modeller yapabilirsiniz. Dümdüz şiş örgü battaniye modelleri, tığ işi battaniye modelleri örüp üzerini motiflerle süsleyebilirsiniz.

Kare motifli tığ işi bebek battaniyesi yeni battaniye modellerinden. Yine ayrıca tek başına motifi örüp çeşitli süslemelerinizde kullanabilirsiniz. Halka motif bebek battaniyesi yapılışı ise örgü bardak altlığından tutun birçok tasarımla kullanacağımız örneklerden. Mavi tonları ve sarı kullanılarak örülmüş yeni motifimizin detaylarına geçiyoruz. Eminim sizde çok beğeneceksiniz.

Tığla Çiçekli Motif Nasıl Örülür?

Nilüfer çiçeğini andıran yeni bir motif yapılışı. Göl üzerinde, su üzerinde çiçek açan çok güzel bir bitki nilüfer. Pembe tonları, sarı tonlarında yapraklarıyla çok güzel açıyor. Bizde doğadan ilham alarak örgülerimizi şekillendiriyoruz. Kabartmalı çiçek örneği ilk bakışta tıpkı nilüfer gibi.

Yeni Altıgen Motifli Bebek Battaniyesi

Motifleri tamamladığınızda birbirine iğne ile dikerek birleştirebilirsiniz. Karşılıklı motifleri sık iğne ile birleştirebilirsiniz. Daha önce motif birleştirme yöntemleriyle ilgili birçok içerik paylaştık. İnceleyebilir en beğendiğiniz en kolay gelen şekilde motifleri birleştirebilirsiniz.

Son olarak videoya geçip yeni altıgen motifli bebek battaniyesi anlatımını izleyelim.

Benzer İçerikler
One thought on “Yeni Altıgen Motifli Bebek Battaniyesi”
  1. LENITA Rabelo Costa dedi ki:

    Vocês são fantásticas! 😍

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler