Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yastık Modelleri

El emeği göz nuru birbirinden güzel yastık modelleri hazırladık. Ev dekorasyonunuza renk katacak birbirinden özel kırlent modelleri. Son zamanlarda hobi odaları, balkon teras dekorasyonlarında da dekoratif kırlent modelleri çok kullanılır oldu. Örgü kırlent modelleri çeşit çeşit yapılıyor. Bizde sizlere yapacağınız çalışmalarda fikir verecek çok güzel modeller hazırladık. Galeride 50 den fazla model var. El nakışı ile yapılmış modeller ağırlıklı olarak mevcut. Kumaş aplikelerle yapılmış kırlent modelleri de var. Ben her bir modeli ayrı ayrı inceledim ve çok beğendim. Sizde beğendiğiniz modelleri yapabilirsiniz. Galeri içinde çok olmasa da kırlentler üzerine işleyeceğiniz desenlerde mevcut. Elde sarma şeklinde işlenen modeller. Yine kumaş aplikeler yapılarak işlenmiş modellerde mevcut. Kanaviçe etamin örneklerinden de çok şık kırlent modelleri yapabilirsiniz. Sizlere şemalı birçok modelin yapılışını hazırlamıştık. Beğendiğiniz şablonları eviniz için kumaş üzerine uygulayarak yapabilirsiniz. Etamin kumaşı kullanacağınız gibi farklı kumaşlar da kullanabilirsiniz. Keten kumaşlar da çok tercih ediliyor . Çuval bezi kumaşlar da. Çocuk odası dekorasyonunda bulut yastık yapılışı da çok kullanılıyor. Kadife polar kullanılıyor kumaş olarak. Dikişe yeni başladığım için bende kızım için bir tane bulut yastık yapmayı düşünüyorum.

El Yapımı Yastık Modelleri

50 den fazla özenle hazırlanmış yastık modelleri hazırladık. Çok güzel modeller, çok güzel desenler mevcut. Çiçekli , kuşlu, geometrik desenli ve daha fazlası. Sizde dekoratif kırlent modelleri ile ilgileniyorsanız aşağıdaki modellerimizi mutlaka incelemelisiniz.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/375135843940838837/

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Yastık Modelleri”
  1. Serap dedi ki:

    Merhabalar,kırlentler şahane bayıldımm ama ne yazık ki kırlent yapmak için ne zamanım ne de el becerim var lütfen bana yardımcı olurmusunuz bu kırlentlerden nasıl satın alabilirim yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba Serap Hanım. Evet her biri çok güzel. Maalesef bu şekilde kırlent yapan birini tanımıyorum. Bu konuda yardımcı olamayacağım. Anlayışınız için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler