Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Baykuş Yastık Modelleri

Birbirinden sevimli örgü yastık modelleri var sırada. Örgü baykuş yastık modelleri. Tarifleri burada yok. Sizlere fikir verecek örnekler var. Amigurumi baykuş modellerine, keçe baykuş modellerine daha önce değinmiştik. Örgü baykuş yapımına şiş ile, tığ ile yapılmış çeşitli örnekler var. O tariflere ulaşıp daha kalın iplerle örerek yastıklar yapabilir ev dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Beşik kenarına koruyucu olarak kullanabilirsiniz. Tığ işi ile hazırlanmış baykuş yastıklarda sık iğneler, krokodil örgü modelleri, trabzanlar, tığ işi motif örnekleri ile yapılmış modeller var. Zikzak örgü modelleri ile yapılmış baykuşlar var. Örgü baykuş yastık modellerine geçmeden önce çoraptan baykuş yapımına değinmek istiyorum. Çeşitli boylarda çoraplarla baykuşlar yapabilirsiniz. Baykuş severler için keçe baykuş anahtarlık yapılışı modelleri de çok güzel. Yapıp severek kullanabilirsiniz.

El Örgüsü Kırlent Yastık Örnekleri

Yastık örneklerinin hepsi baykuşlu. Baykuşları örgülerimizde, keçelerde, boncuklarla ve birçok hobi çalışması ile yapıyoruz. Örgü baykuş yastık modelleri için artık ipleri kullanabilirsiniz. Dantel örneklerinizi değerlendirerek kullanabilirsiniz. Örgü mandala modellerini kullanabilirsiniz. Örneklerini birazdan göreceğiz. Ve yine bebek battaniyesi modellerinde çok kullandığımız afrika menekşesi örgü modeli motifi var. Bu motifle örülmüş baykuşları da göreceğiz. Yine bebek battaniyeleri olarak çok ördüğümüz zikzak örgünün yastık haline dönüşmüş örneğini göreceğiz.

Renk renk iplerle örülmüş baykuşları inceleme zamanı geldi. Örgü baykuş yastık modelleri için sizde bu modelleri inceleyerek yeni tasarımlar yapabilirsiniz. Şiş örgüler ile de yastıklar örebilirsiniz.

Kaynak : http://lomets.com/pin/crochet-owl-pillow/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler