Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, İğne Oyası Beyaz Gül Modeli Yapılışı

Yine çok şık iğne oyası modelinden bahsedeceğiz sizlere. İğne oyası yazma modelleri olarak yapabilirsiniz. İğne oyası mutfak havlu kenarı modeli olarak yapabilirsiniz. Zarif ve şık bir model. Küçük mutfak havlularında da çıtır çıtır çok güzel duracaktır.

İğne oyası modellerini kendiniz için yapabilirsiniz. Çeyiz hazırlığında olan kızlarınız, oğullarınız için yapabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. El emeğinizi paraya dönüştürerek kazanca dönüştürebilir ev bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Evde yaptığınız hobileri paraya dönüştürebilirsiniz. Önce çevrenize satarsınız. Hediye götürür isteyen olursa yapıyorum diye belirtebilirsiniz. Nette sayfa açıp yaptığınız ürünleri fotoğraflarayarak sunarsınız. Ama fotoğraf kalitesi iyi olmalı. Ürününüzü güzel göstermeli. Daha önceki yazılarımızda evde fotoğraf stüdyosu yapılışını anlatmıştık. Yazıyı okuyarak kendi stüdyonuzu kurabilir ve fotoğraflarınızı güzel ve dekoratif fotoğraflar çekerek ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz.

İğne oyası modelleri modası hiç geçmeyen modellerden. Her çeyizde mutlaka olur. Her evde mutlaka iğne oyası modelleri bulabilirsiniz. İğne oyası örneklerinden en güzeli de iğne oyası tespih modelleri. Hem kolye olarak da kullanabileceğiniz çok şık , çok zarif ve çok emekli tespih modelleri.

Bugünse sizlere yemeni kenarına uygulayabileceğiniz güzel bir iğne oyası yapılışı videolu olarak yayınlıyoruz. İzleyerek yapabilirsiniz.

İğne Oyası Beyaz Gül Modeli Yapılışı Video

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler