Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Daire Tunus İşi Nasıl Yapılır?

Birçok örgü modelinde kullanacağınız oldukça güzel bir model. Tunus işi örgü modellerine bir yeni model daha ekliyoruz. Düz olarak değil yuvarlak olarak örüyoruz. Aranızda bilenler vardır belki. Daha önce yapmış olanlar vardır. Bizimle paylaşabilirsiniz daha önce yaptığınız örgü modellerini. Daire tunus işi örgü modelinden battaniye modelleri yapabilirsiniz, hırka modelleri yapabilirsiniz. Paspas modelleri yapabilirsiniz. Penye ip ile örebilirsiniz. Örgüde ribbon ip tarzı bir ip kullanılıyor. Ama sizler elinizde olan ipleri kullanabilirsiniz. Farklı tarzda iplerle örebilirsiniz.

Sizlere en yeni tunus işi modellerini paylaşmaya çalışıyoruz. Çok beğenilen bir modelimizde tunus işi nergis modeli. Birçok modelde kullanacağınız güzel bir örnek. Yelek modelleri, şapka modelleri, atkı modelleri ve birçok örgünüzde kullanabilirsiniz. Diğer bir modelimizde tunus işi diyagonal örgü modeli. Her iki modelin de yapılışını sizlerle videolu ve ayrıntılı bir şekilde resimli , yazılı olarak anlattık. Bir güzel model daha anlatıyoruz sizlere. Videolu olarak paylaşıyoruz. Takıldığınız bir yer olursa sorabilirsiniz.

Daire Tunus İşi Nasıl Yapılır?

Videolu, Daire Tunus İşi Nasıl Yapılır?

Üst başlıkta da anlattığımız gibi birçok örgüde kullanabilirsiniz. Yuvarlak olarak ilerliyoruz. Ortadan küçük bir daire yapıp daha sonra istediğimiz boyutlara gelene kadar yuvarlak örüyoruz. Yapılışı sizler için videoda.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler