Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tüylü Telden Kalem Süsü Nasıl Yapılır?

Okul öncesi etkinliklerinde çok güzel bir çalışmanın yapılışını hazırladık. Okulların açılmasına çok kısa bir süre kaldı. 1. sınıflar ana sınıflar bugün uyum haftası kapsamında okula başladılar. Bazı okullarda orta okul içinde uyum haftaları başladı. Çocuklarımıza okuldayken güzel bir sürpriz hazırlayalım. Yada akşam okuldan geldiklerinde veya ödev sonrasında, sıkılan çocuklarla çok güzel etkinlikler yapabiliriz. Bunlardan biri de tüylü tel etkinlikleri olacak. Şönil tel etkinlikleriyle çocuklarımızla çok güzel çalışmalar yapabiliriz. Yine çocuklarımızla birlikte yapacağımız etkinlerden bahsedelim. Daha sonra yeni modelimizin yapılışını öğrenmeye geçeriz. Tellerle yaptığımız etkinliklerden bahsedeceğiz. Yine çeşit çeşit yaptığımız kalem süsü modellerine önceki içeriklerden ulaşabilirsiniz.

Bu paragrafta daha önce yaptığımız şönil tellerle yapılmış etkinliklerden bahsedeceğiz. Mesela bebekler yapabilirsiniz. Şönil telden bebek yapımı tel ve boncuklarla yapılmış güzel bir etkinlik. Tüylü telleri çiçek yapımında, yüzük yapımında da kullanabilirsiniz. Şönil telden gül yüzük nasıl yapılır paylaştığımız projeler arasında. Tüylü telle lamba yapmıştık. Detaylara ise çiçek lamba nasıl yapılır içeriğimizden ulaşabilirsiniz. Gelin şimdi yeni model tüylü telden kalem süsü nasıl yapılır öğrenmeye geçelim.

Evde Kolay Kalem Süsü Yapılışı

Renk renk tüylü tellerle çok güzel kalem süsleri yapabiliriz. Bugün tamda kalem süsüne uyumlu bir çalışma hazırlayacağız. Sevimli koalalar yapıyoruz. Kaleme tutunup gün boyu uyuyacaklar. Şönillerle koaladan ilham alarak çok güzel süsler hazırlayabilirsiniz. 3 boyutlu çalışmalar yapabilirsiniz. Sadece kalem süsü olarak değil dolap kapaklarında, pipetlerde süs olarak kullanabilirsiniz. İçi tel ve dışında tüyler olduğu için kolayca şekil verebiliriz.

Tüylü Telden Kalem Süsü Nasıl Yapılır? 8

Tüylü Telden Kalem Süsü Nasıl Yapılır? 2

Seçtiğimiz renklerde tüylü telleri kullanıyoruz.

Tüylü Telden Kalem Süsü Nasıl Yapılır? 7

Tüylü Telden Kalem Süsü Nasıl Yapılır? 6

Tüylü Telden Kalem Süsü Nasıl Yapılır? 4

Tüylü Telden Kalem Süsü Nasıl Yapılır? 5

Tüylü Telden Kalem Süsü Nasıl Yapılır?

Şimdi koalaların nasıl yapıldığını öğrenelim.

Tüylü Telden Kalem Süsü Nasıl Yapılır? 1

Kaynak : https://www.galletitadejengibre.com/2014/03/material-preferido-del-mes-chenilles.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler