Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çoraptan Kardan Adam Yapımı

Evet henüz kar yağmadı ama bizim kardan adamlarımız hazır. Şimdi evde olan malzemelerle sevimli kardan adam yapıyoruz. Bunun için beyaz renkli çoraplara ihtiyacımız olacak. Okul öncesi etkinlikleri kapsamında daha önce çok güzel kardan adamlar hazırlamıştık. Çorap kullandık, keçeler kullandık. Farklı materyaller kullandık. Bugünde çoraplarla kardan adam yapıyoruz. Çoraptan kardan adam yapımı ev dekorasyonunda, kar küresi yapımında kullanacağımız kolay kendin yap projelerinden. Eminim sevimli kardan adamları yaparken çocuklarımız da çok keyif alacaklar.

Biraz çocuklarımızı eğlendirecek bizi de keyiflendirecek kardan adam etkinliklerinden bahsedelim. Mesela daha küçük çocuklarla daha kolay etkinlik hazırlamak isterseniz kağıt tabaktan kardan adam yapılışını inceleyebilirsiniz. Patlayan kardan adam deneyi büyük küçük herkesin hoşuna gidecek çalışmalardan. Tahta kaşıkları boyayarak kardan adamlar, geyikler, yöresel bebekler hazırlayabilirsiniz. Nasıl mı? Detaylara okul öncesi kardan adam etkinliklerinden ulaşabilirsiniz. Hazırsanız evde kardan adam nasıl yapılır öğrenelim.

Çoraptan Kardan Adam Nasıl Yapılır?

Beyaz çorap, elyaf, siyah keçe, makas, iğne iplik, turuncu keçe, siyah boncuk, kağıt bardak, karton, kurdele, çeşitli yılbaşı süsleri gibi malzemeler kullanacağız. Daha sonra aşağıdaki sevimli kardan adamları yapacağız. Eğer elinizde yılbaşı süsleri yoksa örgü aplike modelleri, amigurumilerle süslemeler yapabilirsiniz.

Çoraptan Kardan Adam Yapımı 1

Çoraptan Kardan Adam Yapımı

Turuncu burnu, siyah şapkası, örgü atkısı ile kardan adam çok sevimli duruyor. Son olarak videoya geçip çoraptan kardan adam yapımını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler