Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kartondan Ev Yapımı – Resimli Videolu Örnekleri

Sırada kartondan ev yapımı resimli anlatım içeriği var, birçok arkadaş bunu performans ödevi olarak değerlendirmekte dolayısı ile bizde fazlaca kartondan ev yapımı örnekleri paylaşacağız ve kolay malzemeler ile maket, barbie, büyük karton ev yapımlarını gerçekleştirebileceksiniz. Aşağıda resimli ve videolu örnekleri görebileceksiniz. Kendiniz için en uygun olanı seçebilir ve amaca ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz daha önce paylaştığımız benzer projeleri de inceleyebilirsiniz, örneğin:

  1. Kağıttan Ev Yapımı
  2. Karton Kutudan Kuş Evi Yapımı
  3. Örgücüler için Amigurumi Oyuncak Ev Yapımı

Kartondan ev yapımı malzemeleri genel olarak yeteri büyüklükte karton veya karton kutu -kutu olması işinizi rahatlatacaktır-, makas, cetvel, süsleme kağıtları ve bunlara benzer oyuncaklar vs olabilir. Tercih size kalmış. Yapıştırıcı için sıcak silikon, hızlı yapıştırıcılar veya bant kullanılabilir. Aşağıdaki maket ev yapımı örnekleri ile kullanılacak malzemeleri rahatlıkla kendiniz belirleyebilirsiniz. Ama kartondan barbie ev yapımı için pembe parşemon kağıtları ve güzel barbie bebek iş kolaylaştıracaktır.

Kartondan Ev Yapımı Örnekleri

Kartondan Büyük Ev Yapımı

Kartondan büyük ev yapımı işlemlerini gözünüzü korkutmasın, hepsi kolaylıkla resimden anlaşılacaktır. Bu resimli örneklerden büyük bir çıktı alarak model niyetiyle kullanmak mantıklı olacaktır. Hatta kartondan ev yapımı videosu ile aynı anda işlem basamaklarını takip ederek yapmak ve izlerken yapmak unutma açısından sağlıklı olur. Eğer görselleri yeterli bulmazsanız aşağı tarafta yer alan kaynak kısmından sitelere giderek daha detaylı inceleyebilirsiniz. Bunun için ingilizce veya diğer dillerde google translate aracı anlamada yardımcı olacaktır. Belki hiç gerek duymayacaksınız.

Kartondan Ev Yapımı - Resimli Videolu Örnekleri 1

Kartondan Ev Yapımı - Resimli Videolu Örnekleri 2

momsdailyadventures

Kartondan Barbie Ev Yapımı

Kartondan barbie ev yapımı özellikle kızların istediği bir ev. Evi düzme konusunu da çocuklara bırakın. Bu projeler ile okul öncesi etkinlik olarak da değerlendirilebilir. Birlikte oldukça keyifli vakit geçireceksinizdir. Aynı zamanda ev düzenini, düzenli yaşamayı ve evde sorumluluk almak gibi kazanımları çocuğunuza bu etkinlikler ile kazandırabilirsiniz.

Kartondan Ev Yapımı - Resimli Videolu Örnekleri

instructables

Resimli Kartondan Ev Yapımları

Aşağıdaki resimli örnekler ile farklı modelleri görebilirsiniz. Hangisini yapacağınızın tercihi size kalmış. Resimleri tıkladığınız zaman büyüyecektir. Yeterli gelmez ise bilgisayarınıza resimleri indirip o şekilde açabilirsiniz.

Kartondan Ev Yapımı - Resimli Videolu Örnekleri 3

rustandsunshine

Kartondan Ev Yapımı - Resimli Videolu Örnekleri 4

charcoalandcrayons

Kartondan Ev Yapımı - Resimli Videolu Örnekleri 5

innerchildfun

Kartondan Ev Yapımı - Resimli Videolu Örnekleri 6

nessadeeart

Kartondan Ev Yapımı - Resimli Videolu Örnekleri 7

littleredwindow

Kartondan Ev Yapımı - Resimli Videolu Örnekleri 8

ikatbag

Kartondan Ev Yapımı - Resimli Videolu Örnekleri 9

michelemademe

Kartondan Ev Yapımı Videosu

Kartondan ev nasıl yapılır izle ve öğren :) – ardından sen de yeteneklerini konuştur.

 

Umarım tüm bu çalışmalar hoşunuza gider ve çocuklarınızla eğlenceli bir etkinlik düzenlersiniz. Sağlıklı güzel günlere :)

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler