Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tunus İşi Tekniği Örgü Çiçek Yapımı

Birçok alanda kullanacağınız çok şık tunus işi tekniği örgü çiçek yapımı hazırladık. Yapılışı adım adım resimli olarak sizlerle. Birkaç renk uygulamasını da görebilirsiniz. Örgü tespih ucu yapımında kullanabilirsiniz. Örgü broş modelleri olarak kullanabilirsiniz. Çiçeği kıyafet süslemelerinizde ve başka yerlerde kullanabilirsiniz. Örgü çiçek yapımı anlatımlı modeller arasında en güzel örneklerde. Örgü gelincik yapımı. Değişik , farklı birçok çiçeğin yapılışını sitemizde bulabilirsiniz. İlk paylaştığımız örgü çiçek modellerinden tığ işi örgü lotus çiçek yapılışını da birçok yerde kullanabilirsiniz. Toka yapımında, broş olarak , şapka süslemelerinde, çeşitli süslemelerde kullanabilirsiniz. Örgü anemon çiçeği yapılışı da çok sevilen modellerimizden. Gelincik çiçeğinden bir toka yapmıştık. Orada bulunan gelinciği de kullanabilirsiniz. Çiçek örgü toka yapımından bu çiçeğin tarifine ulaşabilirsiniz. Şimdi gelelim tunus işi tekniği örgü çiçek yapımına.

Örgü Çiçek Yapımı Resimli Anlatım

Çok çok güzel bir model. Daha önce tunus işi nasıl yapılır videolu olarak göstermiştik. Şimdi tekrar tunus işi nasıl yapılır videolu olarak görelim. Daha sonra çiçeğin yapılış aşamalarına geçebiliriz. İlk defa tunus işi deneyecekler için videolu anlatımı paylaşalım.

Temel tunus işi bu şekilde yapılıyor. Şimdi adım adım gelincik çiçeği nasıl yapılıyormuş görelim.

Tunus İşi Tekniği Örgü Çiçek Yapımı 17

Tunus İşi Tekniği Örgü Çiçek Yapımı 18

Tunus İşi Tekniği Örgü Çiçek Yapımı 19

Tunus İşi Tekniği Örgü Çiçek Yapımı 20

Tunus İşi Tekniği Örgü Çiçek Yapımı 21

Tunus İşi Tekniği Örgü Çiçek Yapımı 22

Ve çiçek hazır. Şimdi farklı renkte yapılmış uygulamalarını görelim. İstediğiniz renklerde keyifle örebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgiye kaynakça bölümünden bulunan linkten ulaşabilirsiniz.

Kaynak : http://www.perchica.ru/post356315442/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler