Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tomurcuk Lif Modeli Yapımı

Yuvarlak lif modellerinden tomurcuklu, çiçekli harika bir örnek daha. Tomurcuk lif modeli yapımı çeşitlerinden daha önce bahsetmiştik. 3 boyutlu tomurcuk lif yapılışı videolu anlatımlı model yuvarlak dilimli her yerinde tomurcuklar olan bir model. Tomurcuklu rüzgar gülü lif yapımı da yine adından anlaşılacağı gibi şekil olarak rüzgar gülüne benzeyen yuvarlak lif örneklerinden. Tomurcuklu kese lif yapımı kese şeklinde çok kullanışlı bir örnek. Daha buna benzer çok örneğimiz var. Hepsi bir tık uzağınızda. Mimuu.com adresine girerek örgü modelleri başlığı altında lif modellerine geldiğinizde şimdiye kadar sizlerle paylaştığımız tüm lif modellerine ulaşabilirsiniz. Çok güzel modeller mevcut. Her zevke hitap eden modeller. Çeyizlik çok güzel örnekler.

Tomurcuk Lif Yapımı Anlatımlı

Güzel bir örneğin yapılışını daha sizlere videolu olarak hazırladık. Tomurcuk lif modeli yapımı. Çiçek bahçesi gibi hoş ve göz alıcı bir lif modeli yapımı. Çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. Çeyizlerde değişik ama kullanışlı modeller arayanlar için örneğimiz ideal. Görüntüsü karışık ya da zor gibi gelse de aslında çok kolay giden bir lif örneği. Hediyelik fikirler içinde çok hoş bir örnek. Hemen renk renk örebilir evlenecek olanlara, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Lifimize orta kısımdan 6 fıstık yaparak başlıyoruz.  Modelimize arttırmalar yaparak 9 sıra örüyoruz. Onuncu sırada yaprak uygulamasını yapıp kenar oyasını ve çiçeklerimizi tamamlayıp tabanımızı bitiriyoruz. İkinci parçada gene aynı mantıkla yapılıyor tek farkı sayıları.

Tomurcuk Lif Modeli Yapımı

Tomurcuk Lif Modeli Yapımı 1

Çok güzel bir model. Dilerseniz tomurcuklu kısımları her turda veya her dilimde farklı renklerde de yapabilirsiniz. Şimdi yapılışını görme zamanı. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler