Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığla Şal Örnekleri

Tığ işi örgü modelleri ile istediğiniz boyutlarda örebileceğiniz, istediğiniz renklerde örebileceğiniz kolay ve gösterişli bir model yapılışı hazırladık. Örgü şal modellerini örgü atkı modelleri olarak da örüp kullanabilirsiniz. Daha geniş olarak örüp etol şal modelleri olarak da örüp kullanabilirsiniz. Tığla şal örnekleri daire şeklinde ve baklava dilimi şeklinde küçük motiflerden oluşuyor. Daha önce sizlerle paylaştığımız şeker örgü modeli şal yapılışı gibi çok beğeneceğiniz bir örnek. Oradaki şalda şerit olarak ördüğünüz ve çok kolay olarak ördüğünüz bir örnekti. Bonbon şekeri örgü tarifini de çok seveceksiniz. Örgü modelleri ve yapılışlarında şal örneklerinden daha çok modelimiz var. Şimdi tığla şal örneklerinin tarifine geçelim.

Kolay Şal Örneği

Tığla şal örneklerinden süper bir örnek. Evde kalan ipleri değerlendirmek için süper bir örnek. Batik iplerle, ebruli iplerle de şalı örebilirsiniz. Tığla şal örneklerini sizlere şemalı olarak hazırladık. İki motifin birleşiminden oluşuyor. Şalın kenar oyasını da yine sizlere hazırladık. Biraz tığ işi örgü biliyorsanız rahatlıkla modeli çıkartabilirsiniz. Modeldeki şalın boyutları 19 x 185 cm ebatlarında. Sizde istediğiniz ebatlarda örebilirsiniz.

Hemen tığla şal örneklerinin yapılış şemasını inceleyelim.

Tığla 3

Tığla 6

Tığla 9

Harika bir model. Aynı modelin iki farklı renk ile örülmüş örneğini görelim. Sizde istediğiniz renklerle, istediğiniz ebatlarda şalları örebilirsiniz. Örgü fular, dikdötgen şal modelleri olarak da kullanılabilecek bir model. Tığ işi yelek modelleri olarak da örüp kullanabilirsiniz. Bebek yelekleri olarak da kullanılabilir. Hadi şimdi şalımızın nasıl durduğuna bakalım.

Tığla 2

Tığla 8

Tığla 1

Tığla

Tığla 5

Tığla 4

Tığla 7

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8445

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler