Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bonbon Şekeri Örgü Tarifi

Bonbon şekeri bebek yelekleri, bonbon şekeri hırka yapımı, bonbon şekeri battaniye modelleri olarak yapabilirsiniz. Çok tatlı bir örgü. Şemalı ve fotoğraflı tariflerimizden. Şeker gibi. Popcorn örgü modellerinden değişik ve kolay bir örnek. Hiç bir yerde göremeyeceğiniz bebek battaniyesi olarak ilk defa bizde gördüğünüz bir örnek. İlk defa bizde göreceğiniz modelleri yayınlamaya dikkat ediyoruz. Paylaştığımız yazıların % 99 bu şekilde. Bebek örgü modelleri ve yapılışları, kanaviçe etamin örnekleri, iğne oyaları, lifler, çeşit çeşit örgüler ve daha fazla hobi dünyasına ait projeleri ilk defa olacak şekilde araştırmalar yapıyoruz. Tariflerimiz hep yeni olsun , sizlerle yeni örgü modelleri ve yapılışlarını paylaşalım istiyoruz. Umarım başarılı oluyoruzdur. Bonbon şekeri örgü tarifi Türkiye’de ilk defa bizde göreceğiniz modellerden.

Bonbon Şekeri Örgü Nasıl Yapılır?

Bonbon şekeri örgü tarifini yelek, hırka, atkı, battaniye gibi birçok örnekte kullanabilirsiniz. Zincir sayılarını istediğiniz uzunlukta öreceğiniz örgüye göre belirleyebilirsiniz. Önce modelin şeması ile başlayalım.

Bonbon Şekeri Örgü Tarifi

Şemada mavi kısımlar popcorn olarak yapılacak kısımlar. Daire zincir, uzun çizgi trabzan, x sık iğne anlamına geliyor. Zincir sayısını 9 ve katları +2 zincir çekerek başlayabilirsiniz. Önce yuvalar yapıyoruz. Daha sonra bu yuvaların içini trabzanlarla dolduruyoruz. Bir sonraki turda tekrar yuvalar oluşturuyoruz. Ve sonrasında popcornları yapıyoruz. Tur sayısında renk değişimlerini istediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Adım adım yapılışını gördük. Şimdi birkaç renk uygulaması görelim.

Kaynak : https://mypicot.com/1055.html

Benzer İçerikler
One thought on “Bonbon Şekeri Örgü Tarifi”
  1. yaya dedi ki:

    excelente

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler