Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şişle Örgü Yelek Örnekleri

Yelek modellerinde, bebek örgü modellerinde ve daha birçok örgüde kullanabileceğiniz bir model. Bu modele benzer bir örnekle yandan düğmeli bebek hırkası örmüştük. Ajurlu kısımları yoktu. Merak ederseniz tarifine örgü hırka modelleri erkek örgü modellerinden ulaşabilirsiniz. Ajur uygulaması yapmadan aynı modelde kullanabilirsiniz. Şişle örgü yelek örneklerinde kullanabileceğiniz gibi daha birçok modelde kullanabilirsiniz. Annenize çok şık bir yelek örebilirsiniz. Kalın ip ve şişlerle bebek battaniyesi modellerinde de güzel durur diye düşünüyorum. Kadife iplerle bebek battaniyesinde kullanabilirsiniz. Örnekleri bu şekilde çoğaltabiliriz. Tarifine videodan ulaşabilirsiniz. Ajurlu örgü modellerinden çok zarif bir örnek. Hadi hemen yapılışına geçelim.

Şişle Örgü Yelek Örnekleri 1

Şiş ile Örgü Modelleri

Örgü modellerinden birçok yerde kullanacağımız harika bir örnek. Modelin yapılışına 9 ve katları ile ilmek atarak başlıyoruz. Öreceğiniz örgünüze göre iplerinizi, şiş ölçülerinizi ve ilmek sayılarınızı belirleyebilirsiniz. İlmek hesaplama ile ilgili de birçok soru alıyoruz. Herkesin bedeni farklı olduğu için ve kullanacağı ip farklı olduğu için bu soruları çoğu kez maalesef cevaplayamıyoruz. Ama ilmek hesaplama ile ilgili anlatımlarımız var. Öreceğiniz örgülerinizde işinizi kolaylaştıracaktır.

Şişle Örgü Yelek Örnekleri

Model çok güzel görünüyor değil mi. Şişe ilmeklerinizi 9 ve katları olacak şekilde atabilirsiniz. Hepimizin daha kolay örmesi için videolu tarifini izleyelim. Aklınıza takılan bir konu olursa sorabilirsiniz. İşte bu güzel örneğin tarifi. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler