Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şiş ile Örgü Terlik Yapılışı

Şiş örgü modellerinden harika bir örnek. Şiş ile örgü terlik yapılışı hazırladık. İki renkli örgü modellerinden. Çeşitli iplerle birçok kez örgü terlik modelleri ördük. Makrome ipleri, pamuklu iple, penye ipler gibi çeşitleri kullanarak ponponlu, püsküllü, çiçekli terlikler ördük. Kolay modellerden, zor modellerden terlikler ördük. Bugün çok beğeneceğinizi düşündüğümüz bir terlik yapılışı hazırladık. Erkekler içinde örebilirsiniz. Örgü terlik için istediğiniz renkleri seçebilirsiniz. Şiş ile örgü terlik yapılışına geçmeden önce daha önce farklı iplerle yaptığımız terliklere değinelim. Örgü terlik yapımı penye ip ile hazırlanmış ponponla süslenmiş bir model. Siz üzerini farklı şekillerde süsleyebilirsiniz. Makrome terlik son zamanların moda çalışmalarından. Birçok farklı makrome düğüm tekniği ile makrome terlik yapılışı hazırlandı. Şimdi patik ipleri ile çeşitli örgü ipleri ile öreceğiniz şiş ile örgü terlik yapılışına geçelim.

Şiş ile Terlik Nasıl Örülür?

Videolu anlatımlı şiş ile örgü terlik yapılışı hazırladık. 2 renkli olarak örülen bir model. Sizde sevdiğiniz renklerle örerek keyifle kullanabilirsiniz. Kızınıza, oğlunuza, eşinize, annenize, babanıza, erkek kardeşlerinize, kız kardeşlerinize keyifle örebilirsiniz. Beğendiğiniz şiş örgü örnekleri ile kendinize terlikler, örgü ayakkabı modelleri örebilirsiniz. Farklı renklerle örülmüş 3 model uygulamasını göreceğiz. Önce terliklerimize bakalım.

Şiş ile Örgü Terlik Yapılışı 1

Şiş ile Örgü Terlik Yapılışı 2

Şiş ile Örgü Terlik Yapılışı 3

Şiş ile Örgü Terlik Yapılışı 4

Şiş ile Örgü Terlik Yapılışı 5

Şiş ile Örgü Terlik Yapılışı 6

Şiş ile Örgü Terlik Yapılışı

Şiş ile Örgü Terlik Yapılışı 7

 

Yeşil, turuncu, mavi tonları ile örülmüş örnekleri gördük. Çok güzel. Hazır bir taban üzerine örüyoruz terliği. Keçe üzerine, örgü tabanlıklar üzerine de yapabilirsiniz. Kullanmadığınız bir terliğin üzerini kaplayabilirsiniz. Şimdi videolu anlatımla şiş ile örgü terlik yapılışını izleyelim.

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8626

https://www.bianzhihui.com/t/8748

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler