Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Sıralı İğne Oyası Yapılışı

Bu videomuzda çok güzel bir iğne oyası modelleri hazırladık, sıralı iğne oyası yapılışı. Rengarenk çıtı pıtı bir örnek. Çok güzel iğne oyası yazma modelleriniz için yapabilirsiniz. İğne oyalarına yeni başlayanlar için güzel bir örnek. İğne oyası mutfak havlu modelleri içinde yapabilirsiniz. Küçük havlularınız içinde çok güzel olacaktır. Rengarenk. Bahar gibi cıvıl cıvıl. İğne oyası öğrenmek istiyorum diyenler için diyenler için modelleri hep videolu olarak hazırlıyoruz. İğne oyası havlu kenarı modelleri, iğne oyası yazmalar, iğne oyası tespih modelleri, iğne oyası fular modellerini hep videolu olarak hazırlıyoruz.

Sıralı İğne Oyası Yapılışı

Sıralı İğne Oyası Yapılışı 2

İğne oyası namaz baş örtüsü örnekleri yapılışı anlatımı paylaşmıştık. Boncuklu çok şık bir modeldi. Çeyizlik için modeller arıyorsanız bu örneği deneyebilirsiniz. Zaman zaman yazılarımıza tığ oyası modelleri ve mekik oyası modelleri de yayınlıyoruz. Kolay ve basit her modeli bulabilirsiniz. Basit tığ yazma oyası örneklerine basit modellerle başlayıp daha sonra daha ağır modellerle devam edebilirsiniz. Örgüye yeni başladıysanız eğer.

Sıralı Basit İğne Oyaları

Videoda sıralı iğne oyası modelin nasıl yapıldığı ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Aklınıza takılan bir nokta olursa sorabilirsiniz. İğne oyası yazma modelleri için ve mutfak havlu modelleri için kullanabilirsiniz. Fular modellerinde de kullanabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler