Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Rustik Ampul ile Dekorasyon Önerileri

Ev dekorasyonunda lambaların perdelerin önemini biliyoruz. Bugün değişik tasarımlarla rüstik lamba ile dekorasyon önerileri hazırladık. Birçoğunu evde kendiniz yapabilirsiniz. Rüstik lambalar ev dekorasyonuna sıcak bir hava katarlar. Bu nedenle ev dekorasyonunda çok tercih ediliyor ve oldukça popüler. Rüstik ampuller hem modern tasarımlara hem de klasik tasarımlara uyum sağlayabilirler. Rüstik ampul ile dekorasyon önerilerine geçmeden önce daha önce evde yaptığımız kendin yap projelerinden bahsedelim.

Rustik Ampul ile Dekorasyon Önerileri 67

Bu paragrafta evde yaptığımız lambalardan bahsedeceğiz. Gece lambası modelleri, lambader modelleri, avize modelleri gibi birçok örnek var. Mesela led lamba yapımı evde kolayca yapacağımız modeller arasında yer alıyor. Çocuklara özel ebeveynlere özel lambalar tasarlayabiliriz. Hasır lamba yapımı evinize çok yakışacak. Kütükten led lamba nasıl yapılır paylaştığımız diğer projeler arasında yerini alıyor. Evinizde bozulan yemek takımlarını, fincan takımlarını da avize yapmak için kullanabilirsiniz. En güzel örneklerini fincandan lamba yapımında bulabilirsiniz. Gelelim şimdi en güzel rüstik ampul ile dekorasyon önerilerine.

Rustik Ampul Dekorasyon Fikirleri

En güzel rüstik ampul modellerini güzel bir galeri ile hazırladık. Rüstik ampul ile dekore etmek için göz önünde bulundurmanız gereken birkaç konu var. Ampulün boyutunu ve şeklini göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Çünkü birçok şekli ve boyutları var. Yeterli aydınlatmayı sağlamalı ve mobilyalarımıza tasarımı ile uygun olmalı. Renk seçimi de önemli. Genelde amber rengi ve şeffaf oluyor. Amber renkli olanlar dekorasyona daha sıcak ışık kaynağı katarken, şeffaf olanlar doğal ışık kaynağı yayıyor.

Rüstik ampuller ev dekorasyonunda çok tercih edilen etkili bir araçtır. Doğru kullanıldığında evimiz daha sıcak ve samimi bir gale gelecektir. Şimdi en güzel netten derlediğimiz rustik ampul ile dekorasyon önerilerini inceleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler