Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Renkli Kolay Lif Modeli Yapılışı

Lif modellerinden yine çok güzel bir örneğin yapılışıyla devam ediyoruz. Evde kalan yarım iplerle de renkli kolay lif modeli yapılışını örebilirsiniz. Artık lif ipleriyle renkli kısımları örebilir değerlendirebilirsiniz. Parça lif ipleri birçok lif örnekleriyle değerlendirebilirsiniz. Şimdi birkaç lif yapımı modellerinden bahsedelim. Nazar boncuğu lif modelleri çok örülen liflerden. Çeyizlik lif modelleri olarak da çok tercih ediliyor. Örneğin saçaklı nazar boncuğu lif yapılışı çok beğeneceğiniz örmek isteyeceğiniz örneklerden. Farklı lif modelleri de örmek isterseniz oval lif modelleri yapılışını inceleyebilirsiniz. Oval lifi motifler halinde örüp birleştirerek örgü paspas modelleri olarak da kullanabiliriz. Ortasına da örgü çiçek, katlı güller ekleyerek kalan boşluğu tamamlayabilir oval lifi paspas olarak da kullanabilirsiniz. Çocuklara özel lifler örmek isterseniz kedili lif modelleri yapılışı ilginizi çekecektir. Şimdi yine çok hoşumuza gidecek renkli kolay lif modeli yapılışını öğrenmeye geçelim.

Renkli Kolay Lif Nasıl Örülür?

Pembe, yeşil ve beyaz rengin bir arada kullanıldığı yıldız lif modelleri, rüzgar gülü lif modellerini andıran harika bir model. Kolay, zarif ve şık. Bu tarz renkli iplerle örülmüş çok renkli iplerde daha önce ördüğümüz bütün lif modellerinden kalan renkli ipleri kullanmak çok uygun oluyor.

Renkli Kolay Lif Modeli Yapılışı

Çok güzel görünüyor. Eğer bu modeli örmek istiyorsanız hemen altta bulunan videoya geçelim. Renkli kolay lif modeli yapılışını izliyoruz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler