Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Pike Takımı Örnekleri ve Yapılışları

Dantel havlu kenarı modelleri olarak da yapacağınız çok güzel bir pike takımı örnekleri ve yapılışı. Dantel örnekleri yeni modelin yapılışını sizler için videolu anlatımlı olarak hazırladık. Daha önce sizlere fikir vermesi açısından +50 farklı pike örnekleri ve dantel pike modelleri paylaşmıştık. Oradaki çalışmaları inceleyebilirsiniz. Pike takımları yapacaksanız sizlere fikir verecektir. Dantel örnekleri ile yapabilirsiniz. Hazır danteller kullanabilirsiniz. Ara dantel örneklerinden çok güzle pike takımları yapabilirsiniz. Bu güzel modeli havlu kenarı modelleri olarak da yapabilirsiniz. Çarkıfelek havlu kenarı nasıl yapılır paylaşmıştık. Aynı modeli havlu kenarı dışında diğer örgüleriniz içinde kullanabilirsiniz. Pike takımı örnekleri ve yapılışları ara danteli olarak, pike takımı olarak, mutfak takımı olarak da kullanabilirsiniz.

Pike Takımı Dantel Örnekleri Yapılışı

Çok güzel ve zarif bir model. Simli ipliklerde de şahane olmuş. Sizler istediğiniz renklerde örebilirsiniz. Yapılışlarını paylaşmak bizden istediğiniz renklerde örmek sizden. Renkli dantel iplikleri ile de çok güzel olur bu model, tek renk iplede . Ben renkli sevmiyorum sadelikten yanayım diyorsanız tek renk de örebilirsiniz. Muhteşem olacaktır.

Pike Takımı Örnekleri ve Yapılışları

Pike Takımı Örnekleri ve Yapılışları 1

Modelin nasıl yapıldığına tüm ayrıntıları ile videodan takip edebilirsiniz. Aklınıza takılan bir soru olursa sorabilirsiniz. İşte şahane modelin yapılışı. İyi seyirler. Bol örgülü huzur dolu günler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler