Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Penye İpten Küçük Paspas Yapımı

Çok güzel bir modelin yapılışı daha var sırada. Penye ipten küçük paspas yapımı. İsterseniz paspas modelleri olarak, isterseniz bir saksı altına örtü olarak, isterseniz de amerikan servis olarak kullanabileceğiniz çok güzel bir örgü. Penye ip örgü modellerinden sizlere sıkça güzel modeller buldukça bahsediyoruz. Yine güzel ve Türkiye’de ilk defa bizde gördüğünüz modellerden bahsedeceğiz. Böyle güzel modelleri gördükçe, yapılışını paylaştıkça hepsini birden örmek istiyorum. Keşke daha çok benden olsa ve her modeli örse. Bu güzel çiçekli paspası penye ipten runner modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Hobi dünyasına ait daha fazla paylaşım için mimuu.com ziyaret edebilirsiniz. Sözü daha fazla uzatmadan penye ipten küçük örgü paspas yapımına geçelim. Çok beğeneceksiniz. Küçük ve sevimli. Evde kalan ipleri değerlendirmek içinde örebilirsiniz.

Çiçekli Örgü Paspas Nasıl Yapılır?

Penye ipten küçük paspas yapımı için şablonumuzu birazdan vereceğiz. Tığ işi ile ördüğümüz güzel bir model. Paspasımızın önce ortasını örüyoruz. Daha sonra kenar kısmına sık iğne dolanıyoruz. 2 tur. Daha sonra çiçeğin yapraklarını yapmaya başlıyoruz. Çiçeklerin yapraklarını renk renk de yapabilirsiniz.

Penye İpten Küçük Paspas Yapımı 2

Çok şık ve hoş bir örnek. Zincir, sık iğne ve trabzanlardan oluşuyor. Örneğimizin şemasını gördük. Şimdi de nasıl durduğunu görelim.

Penye İpten Küçük Paspas Yapımı 1

Penye İpten Küçük Paspas Yapımı

Kaynak : http://helenacc.blogspot.com/2012/12/toalhinha-flor-branca-azul-em-trapilho.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler