Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Penye İp Sepet Modelleri ve Şemaları

Penye ip sepet modellerinden çok güzel örnekler hazırladık. Şemalı anlatımlarla penye ip örgü sepet modelleri tarifi hazırladık. Beğendiğiniz modelleri ev dekorasyonunuz için kullanabilirsiniz. Hediyelik fikirler için de çok güzel modeller var galeride. Penye ip sepet modelleri için sevdiğiniz renklerde penye ipler kullanabilirsiniz. Kullanmadığınız penye tişörtleri keserek ip haline getirebilir örgü sepet modellerinde kullanabilirsiniz. Penye ipten sepet örnekleri için kağıt ipler, makrome ipleri, koton ipler kullanabilirsiniz. Çok güzel ipler var. İpler kalın ipler olmalı bu güzel modeller için. Penye ip sepet modelleri ve şemalarında kullanılan modeller için kalın ipler kullandığımızda 10 – 12 mm tığlar kullanabilirsiniz. İplerin kalınlığına göre değişecektir tığ ölçüsü. Penye iplerle beğendiğiniz motifli tığ işi örnekler de sepetler örebilirsiniz. Penye ip motifli sepet yapımı da çok güzel duracaktır. Renkli penye iplerle sepetler örebilirsiniz. Şimdi çok beğeneceğiniz penye ip sepet modelleri ve şemalarını inceleyelim.

Penye İp Sepet Yapımı Resimli Anlatım

Resimli, şemalı anlatımlarla çok güzel sepet modelleri hazırladık. Yuvarlak sepet modellerini tur sayılarını ayarlayarak boyutlarını ayarlayabilirsiniz. Saksı kılıfı, organizer, çorap sepetleri, bebek ürünleri için sepetler örebilirsiniz. Lale desenli, çilek desenli, düz örgülerden sepetler öreceğiz. V trabzanlar, fıstıklar, popcornlar, sık iğneler, trabzanlarla yapılan sepetler örtüyoruz. Penye ip sepet modelleri ve şemalarında kullanılan şema sembollerini inceleyelim.

Şemalarda + sık iğne, 0 zincir, uzun çizgi trabzan anlamına geliyor. Çok güzel modeller var. Ördüğünüz sepetleri dantel şeritlerle, püsküllerle, ponponlarla süsleyebilirsiniz. Renkli penye ipleri örgülerinizde kullanmaya çekinmeyin. Gelin birlikte en güzel penye ip sepet modelleri ve şemalarını inceleyelim.

Penye İp Sepet Modelleri ve Şemaları 7

Penye İp Sepet Modelleri ve Şemaları 6

Penye İp Sepet Modelleri ve Şemaları 13

Penye İp Sepet Modelleri ve Şemaları 5

Penye İp Sepet Modelleri ve Şemaları 2

Penye İp Sepet Modelleri ve Şemaları

Penye İp Sepet Modelleri ve Şemaları 1

Penye İp Sepet Modelleri ve Şemaları 12

Penye İp Sepet Modelleri ve Şemaları 11

Penye İp Sepet Modelleri ve Şemaları 10

Penye İp Sepet Modelleri ve Şemaları 9

Penye İp Sepet Modelleri ve Şemaları 8

Penye İp Sepet Modelleri ve Şemaları 4

Penye İp Sepet Modelleri ve Şemaları 3

Kaynak : https://defrenteparaomar.com/grafico-de-detalhes-para-valorizar-seu-cesto-de-fio-de-malha/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler