Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Dantel Örgü Sepet Nasıl Yapılır?

Penye ipten sepet yapımından sizlere birçok kez bahsetmiştik. Bugün birçok farklı şekilde kullanacağınız çok şık dantel örgü sepet yapımından bahsedeceğiz. Bu modeli daha önce Derya Baykal‘ın programında Sibel Hanım bizlerle paylaşmıştı. Bugünse yapılışını bizlere takipçimiz Hülya Esen Hanım  aşama aşama nasıl yapıldığını paylaştı. Takıldığınız herhangi bir nokta olursa sorabilirsiniz. Yeni danteller örerek yapabilirsiniz bu sepeti. Dilerseniz eski dantelden sepet yapımı da yapabilirsiniz. Videoda gösterilen dantel kolalama tekniklerini uygulayabilirsiniz. Dantelleri birçok dekorasyon fikirlerinde kullanabilirsiniz. Bu tarz bir paylaşımımız olmuştu sizlerle. Dantelden dekorasyon fikirlerini evlerinizde kullanabilirsiniz.

Dantel Sepet Nasıl Yapılır?

Dantel sepet için kullanmanız gereken ipin markası , tığ numarası , dantel tutkalı hepsinden ayrıntılı bir şekilde bahsediliyor. Çevrenizde kolayca bulacağınız malzemelerden sizde evleriniz için yapabilirsiniz. Satış yapıyorsanız sizlere yeni bir model, güzel bir fikir. Evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Mutfakta peçetelik , ekmek sepeti olarak. Banyoda havluluk, makyaj malzemeleriniz, parpümlerinizi koymak için. Bebek odasında çocuklarınızın küçük kıyafetlerini , bezlerini koyabilirsiniz. Yapılışı bizden, fikirler bizden, örmek sizden.

Videolu, Dantel Örgü Sepet Nasıl Yapılır? 8

Videolu, Dantel Örgü Sepet Nasıl Yapılır? 7

Videolu, Dantel Örgü Sepet Nasıl Yapılır? 6

Videolu, Dantel Örgü Sepet Nasıl Yapılır? 5

Videolu, Dantel Örgü Sepet Nasıl Yapılır? 4

Videolu, Dantel Örgü Sepet Nasıl Yapılır? 3

Videolu, Dantel Örgü Sepet Nasıl Yapılır? 2

Videolu, Dantel Örgü Sepet Nasıl Yapılır? 1

Sizde yaptığınız örgü modellerinin anlatımlarını bizlerle paylaşabilirsiniz. Hep birlikte öğrenir yaparız. Satış yapmak için de sitemizi pazar olarak kullanabilir birçok kişiye ulaşabilirsiniz. İşte sizlere dantel sepet yapımı.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler