Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Modelleri Hırka

Sizlere fikir verecek harika bir hırka modelleri hazırladık. Sayıları ve yapılışı tam olarak mevcut değil. Örgü görselleri ile yapılışlarını hazırlamaya çalıştık. Azda olsa bir bilgi mevcut. Hırka modellerini fikir olarak alıp kendi örgülerinizi şekillendirmek için kullanabilirsiniz. Düz örgü ile yapılmış bir model. Dikme işlemlerinde şekil verilmiş. Arka kısmın etek ucu içinse bir örnek kullanılmış. Beğendiğiniz ajurlu örgü modellerinden örnekler yapabilirsiniz. Birçok şiş örgü anlatımlı modellerimiz mevcut. Beğendiklerinizi yapabilirsiniz. Şiş ile ördüğümüz hırka modellerinden bahsedecek olursak biraz yakalı pirinç hırka tarifi çok beğeneceğiniz çıtır çıtır bir örnek. Ponçik hırka yapımı anlatımlı model ise modası hiç geçmeyecek bir örnek. Gelelim şimdi yeni modele. Örgü modelleri hırka örneğinin görsellerine.

Yeni Örgü Hırka Örnekleri

Şiş örgü ile kolay olarak öreceğimiz bir hırka. Örgü modelleri hırka örneği için önden düz arkadan ters örgü kullanıyoruz. Tam sayılar ve tam anlatım mevcut değil. Daha önce ördüğünüz bir hırkaya göre modeli uyarlayabilirsiniz. Kol uçlarında ve arka etek ucunda örnek uyguluyoruz. Örneğin şemasını sizlere hemen verelim.

Örgü Modelleri Hırka 16

İlla bu modeli uygulamanız gerekmiyor. Beğendiğiniz farklı örnekleri de uygulayabilirsiniz. Şimdi hırkamızın arka kısımlarını inceleyelim.

Örgü Modelleri Hırka 9

Örgü Modelleri Hırka 11

Şimdi diğer parçaları görelim. Önlerde sıra.

Örgü Modelleri Hırka 13

Örgü Modelleri Hırka 10

Ve kollar.

Örgü Modelleri Hırka 15

Örgü Modelleri Hırka 14

Yaka iç parça.

Örgü Modelleri Hırka 12

Ve tüm parçaları birleştirelim. Diktiğimizde dikiş kısımları dışta kalıyor ve örgüye hoş bir hava katıyor. Örgü modelleri hırka örneğimizi tamamladık. Rengi ve modeli ile çok hoş bir hırka.

Örgü Modelleri Hırka

Örgü Modelleri Hırka 1

Örgü Modelleri Hırka 2

Örgü Modelleri Hırka 3

Örgü Modelleri Hırka 4

Örgü Modelleri Hırka 5

Örgü Modelleri Hırka 6

Örgü Modelleri Hırka 7

Örgü Modelleri Hırka 8

 

Kaynak : https://www.bianzhirensheng.com/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler