Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Kolay Boyunluk Yapılışı

Evde kalan ipleri değerlendireceğiniz güzel bir proje. Renk renk yapabilirsiniz. İstediğiniz yaş grubuna göre örebilirsiniz. Şapka modelleri yapılışı kolay. Sık iğne ile yapıyorsunuz. Aynı şekilde boyunluk yapımı da kolay. Daha önce bu desenle battaniye modeli yapmıştık. Çok kolay tekniklerle çok şık örgü boyunluk modelleri ve yapılışları yapabilirsiniz. Başka bir modelde gördüğünüz kazakta, yelekte,battaniyede gördüğünüz modelleri boyunluk , atkı modellerine dönüştürebilirsiniz. Benzer bir model olan başak örgü modeli yapılışından da deneyebilirsiniz boyunluk modeli.

Kolay Örgü Boyunluk Şapka Nasıl Yapılır?

Şapkayı sık iğne ile yapıyoruz. Nasıl yapıldığının şemasını fotoğraflar arasında bulacaksınız.Sık iğne yapılışını bilmeyen arkadaşlarımız olabilir. Sihirli halka yapılışında sihirli halka yapımını ve sık iğnenin nasıl yapıldığını göstermiştik. Şapkaya aynı şekilde  başlayabilirsiniz.

Örgü Kolay Boyunluk Yapılışı 18

Şapkanın şeması bu şekilde. Şimdi boyunluğu nasıl yapıyoruz resimli olarak görelim. Önce istediğimiz uzunlukta zincir çekip halka oluşturuyoruz. Daha sonra üzerine resimlerde gördüğünüz adımları takip ederek trabzanlar ve sık iğne yapıyoruz.

Kaynak : https://www.livemaster.ru/topic/568997-shapka-i-snud-vorotnik-krasnaya-dymka-svyazannye-kryuchkom?vr=1&inside=0

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler