Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Kare Bluz Yapılışı

Çok şık çok güzel. Tığ işi bluz modelleri anlatımlı bir örnek. Yine her renk iple öreceğiniz yazlık örgü modellerinden. Gömlek veya diğer kıyafetleriniz üzerine giyerek kışın da kullanabilirsiniz. Örgü süveter modelleri gibi. Örgü kare buluz yapılışı 2 kare 2 üçgen motifin birleşiminden oluşuyor. Tığ işi örgü biliyorsanız çok rahat bir şekilde etek uçları püsküllü örgü kare bluz yapılışını örebilirsiniz. Aynı modelin birkaç farklı renkle örülmüş versiyonlarını da göreceğiz. Videolu anlatımla örgü kare bluz yapılışını hazırladık. Her zaman ördüğümüz, çok beğendiğimiz bir motif ile örülüyor. Hanım dilendi bey beğendi motifi. Motifin ismi güzel değil belki ama motif çok güzel. Neden bu ismi vermişler onuda bilmiyorum. Örgü kare bluz yapılışını genç kızlarınıza, küçük kızlarınıza örebilirsiniz. Ben kızıma örmeyi düşünüyorum. Çok sevecektir. Ona bir şeyler ördüğümde veya diktiğimde çok mutlu oluyor. Kendimize veya çocuklarımıza bohem bluz yapılışını da örebiliriz. Çok beğendiğim örneklerden. Benzer tarzda örülüyor. Omuzları fırfırlı bluz yapılışını da çok seveceksiniz. Anne kız takımlar yapabilirsiniz. Örgü kare bluz yapılışı da anne kız takım örebilirsiniz. Geçelim hadi birlikte tarife.

Örgü Kare Bluz Yapılışı 17

Kare Bluz Nasıl Örülür?

Mimuu.com olarak yeni modellere, görülmemiş örneklere yer vermeye dikkat ediyoruz. En güzel örnekleri seçiyor birlikte örüyoruz. Modellerin hepsi bize ait değil. Anlatımlı olarak hazırlanmış modelleri sizlerle buluşturuyoruz. Kendimize ait modellerimiz de var. Birazdan paylaşacağımız örgü kare bluz yapılışı yeni, modern ve çok güzel.

Örgü kare kazağın bittiğinde nasıl durduğunu gördük. Etek uçlarını püsküllü süslediğiniz gibi yine örgü ile tamamlayabilirsiniz. Şimdi detaylı yapılışını videodan izleyelim. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.stranamam.ru/post/14112690/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler