Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bohem Bluz Yapılışı

Hanım dilendi bey beğendi motifinden harika bir bluz daha. Bohem bluz yapılışını baştan sona ayrıntılı anlatımlı olarak Çiğdem Talipoğlu Hanım paylaşıyor. Bu güzel bluz tarifi için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Çiğdem Hanımın çok güzel paylaşımları var. Çok güzel örgüleri var. Kendisini ilk kez Ben Derya Baykalın örgü programında görmüştüm. Daha sonra kendisini takip etmeye başladım. Ve bu güzel bohem bluz yapılışını paylaşınca bende sizlerle paylaşmak istedim. Tığla bluz modellerini evde kalan ipleri değerlendirmek için örebilirsiniz. Yazlık bohem bluz yapılışı çok beğenilecek bir örnek. Motif ve zincir sayılarını ayarlayarak kendi bedeninize göre örebilirsiniz. Örgü modellerinden beğendiğiniz örnekleri her yaş için ayarlayarak örebilirsiniz.

Bohem Bluz Nasıl Örülür?

Hem renk renk motiflerle, hem kırmızı hemde beyaz renkle örülmüş örneğini göreceğiz. Her renk ile çok güzel olmuş. Sizde Çiğdem Hanımın bizlerle paylaştığı bohem bluz yapılışını beğendiğiniz renklerle örebilirsiniz. Pamuklu ipler, merserize iplerle kullanabilirsiniz. Evde olan iplerinizi de kullanabilirsiniz. Yaz için doğal liflerle yapılmış ipleri kullandığınızda çok daha sağlıklı olacaktır. Ve kullanacağınız iplere göre tığlar tercih ederek örebilirsiniz. Yazlık tığ işi bluz yapımı için önce örülmüş örnekleri, modelleri görelim.

3 farklı renk uygulaması ile örülmüş bohem bluzları gördük. Detaylı anlatımı videoda yer alıyor. Bluzu örerken aklınıza takılan herhangi bir konu olursa yorum kısmından sorabilirsiniz. İşte bohem bluzun yapılışının videolu anlatımı. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.instagram.com/cigdemtalipoglu/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler