Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Omuzları Fırfırlı Bluz Yapılışı

Omuzları fırfırlı bluz yapılışı hazırladık. Anne kız kombin yapabilirsiniz. Harika bir model. Tam yazlık. Detaylı anlatımı ile videoda yer alıyor. Tığ işi örgü modellerinden zincir ve trabzan yapmayı biliyorsanız bu modeli videodan takip ederek yapabilirsiniz. Ben dil bilmiyorum. Belki bunu birçok kez söylemişimdir. Ama örgünün dili aynı olduğu için ellerini takip ederek yapıyorum. Takıldığım yerde durdurup tekrar tekrar izliyorum. Omuzları fırfırlı bluz yapılışında sizde öyle yapabilirsiniz. Diğer yabancı örgü modelleri videolarında da. Model çok güzel. Sizde çok beğeneceksiniz. Her renk pamuklu iple, merserize iple örüp deneyebilirsiniz. Ve keyifle kullanabilirsiniz kendi ördüğünüz örgüyü. Yazlık tığ işi bluz yapımı omuz kısımlarında lastik kullanılmış. Omuz kısımlarında beğendiğiniz örgülerden fırfırlar yapabilirsiniz. Hazır dantellerle veya kumaşlarla fırfırlar yapabilirsiniz. Bence örgüyü örgüyle tamamlamak çok daha güzel. Beden kısmında kullanılan dantelle, fırfırlardaki dantellerin uyumu çok güzel olmuş. Yazlık örgü bluz modeli için sizde beğendiğiniz farklı örnekler varsa onları kullanabilirsiniz. Yazlık örgü bluz modelleri anlatımlı örneğin detaylı anlatımına geçelim.

Omuzları Fırfırlı Bluz Nasıl Örülür?

Anne kız kombin, teyze yeğen kombin gibi çalışmalar yapabilirsiniz. Anneanneler, babaanneler torunlarınıza örebilirsiniz. Anneler kızlarınıza ve kendinize örebilirsiniz. Çok şık çok zarif bir model. İnce merserize ipler, pamuklu, keten ipler kullanabilirsiniz. Yazlık örgü olduğu için yaza uygun ipler ile daha kullanışlı olacaktır. Omuzları fırfırlı bluz yapılında omuz detaylarına bir göz atalım önce.

Omuzları Fırfırlı Bluz Yapılışı

Omuzları Fırfırlı Bluz Yapılışı 8

Sayıları ayarlayarak her yaş için örebilirsiniz. Bluzun bitmiş halini yakından inceleyelim. Çok güzel olduğunu sizde göreceksiniz.

Omuzları Fırfırlı Bluz Yapılışı 5

Omuzları Fırfırlı Bluz Yapılışı 3

Omuzları Fırfırlı Bluz Yapılışı 1

Şimdi giydiğimizde üzerimizde nasıl duracak ona bakalım. Muhteşem.

Omuzları Fırfırlı Bluz Yapılışı 4

Omuzları Fırfırlı Bluz Yapılışı 6

Omuzları Fırfırlı Bluz Yapılışı 2

Omuzları Fırfırlı Bluz Yapılışı 7

Omuzları Fırfırlı Bluz Yapılışı 9

Omuzları Fırfırlı Bluz Yapılışı 10

Omuzları Fırfırlı Bluz Yapılışı 11

Bluzdan bu kadar bahsettik. Şimdi de yapılışını izleyelim. Omuzları fırfırlı bluz yapılışı sizler için yayında. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.instagram.com/mamochkinkanal/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler