Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü ile Ayakkabı Yenileme

Örgü aplike modelleri ile daha önce kullandığınız ayakkabıları yenileyerek yeni modele çevirebilirsiniz. Kanaviçe etamin örnekleri, el nakışı modelleri ile süslemeler yapabilirsiniz. Örgü ile ayakkabı yenileme için beğendiğiniz örgü çiçekleri kullanabilirsiniz. Bez ayakkabılarınızı, converslerinizi nakışlarla süsleyebilirsiniz. Daha önce bez ayakkabı boyama ile yenileme işlemi yapmıştık. Kumaş boyaları ile beğendiğiniz desenlerde boyamalar yapabilirsiniz. Ayakkabılarınızı birçok yöntemle yenileyebilirsiniz. Püsküller, boyamalar, taş yapıştırmalar, kumaş ile kaplama gibi birçok teknikle ayakkabıları süsleyebilirsiniz. Eski ayakkabı yenileme modeli taşlarla süslediğimiz bir model. Ayakkabıları küçük dokunuşlarla yepyeni modellere, sezonun moda ayakkabılarına çevirebilirsiniz. Ayakkabı süsleme nasıl yapılır püskül takarak yaptığımız bir örnek. Eskiyen ayakkabılarınızı atmayın sizlerle paylaşacağımız fikirlerle yenileyin. Yada alt tabanını kullanarak patik modellerinde, örgü ayakkabı modellerinde kullanabilirsiniz.

Bez Spor Ayakkabı Yenileme

Daha önce birçok kez örgü çiçek modellerinden, örgü aplike modellerinden bahsettik. Brezilya nakışı tekniklerinden bahsettik. Tohum işi tekniklerinden, örneklerinden bahsetmiştik. Şimdi bu çiçeklerle, nakışlarla bez spor ayakkabıları yeniliyoruz. Örgü ile ayakkabı yenileme kolay bir proje. Küçük çiçeklerle örgü gül motifleri ile ayakkabılarınızı istediğiniz desenlerde süsleyebilirsiniz. Yine boyamalar ekleyebilirsiniz. Çiçekleri evde kalan ipleri değerlendirerek süslemeler yapabilirsiniz.

Örgü ile ayakkabı yenileme için birçok farklı malzeme, proje kullanabilirsiniz. Elinizde olan tokaları, boncukları, incileri, kumaşları, örgü motifleri, ipleri kullanabilirsiniz. Boyamalar yapabilirsiniz. Şimdi yakından örgü ile ayakkabı yenileme duruşuna bakalım. Basit ve çok güzel. Herkesin keyifle yapabileceği bir proje. Örgü terlik modellerine de aynı uygulamaları yapabilirsiniz.

Örgü ile Ayakkabı Yenileme 3

Örgü ile Ayakkabı Yenileme

Örgü ile Ayakkabı Yenileme 1

Örgü ile Ayakkabı Yenileme 2

Kaynak : https://www.yarnspirations.com/aunt-lydias-bloomin-shoe-appliques/ALC0144-024774M.html?cgid=030821-crochet-month-celebration-pattern-roundup

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler