Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Etek Modelleri

Sizlere daha önce örgü elbise modelleri paylaşmıştık.  Bugünde örgü etek modelleri paylaşıyoruz. Yapmak ve fikir almak isteyen arkadaşlarımız için. Galeride birbirinden güzel 98 tane örgü etek modeli var. Tığ ile örülmüş etek modelleri, şiş ile örülmüş etek modelleri. Beğendiğiniz modelleri sizlerde kendiniz için yapabilirsiniz. Daha önce örgü etek yapımı paylaşmıştık. İnceleyerek örebilirsiniz. Bluz örmek isteyenler içinde çok güzel bir galeri hazırlamıştık. Yazlık bluz modelleri galerimizi inceleyerek değişik modellerde kendilerine bluz yapabilirler.

Bu modellerin yapılışları yok maalesef. Ama içinde klasikleşmiş örgüler var. Badem örgü modeli diğer bir adı ile ananas örgü modeli, daha çok bebek battaniyesi , kırlent , hırka yapımında kullanılan modeller var. Sizlerde beğendiğiniz modellerden kendinize çok şık etekler yapabilirsiniz. Sade olarak deniz kenarında , altına astar geçirerek günlük hayatınızda kullanabilirsiniz. Yapımında dantel ipleri , örgü iplikleri kullanabilirsiniz. Şiş veya tığ olarak aldığınız ipe uygun numarada aldığınız şiş veya tığı kullanabilirsiniz.

Örgü Etek Modelleri 2016

Galeride az öncede belirttiğim gibi tığ ve şiş ile örülmüş birçok model var. Pamuklu iplikler, bambu iplikler, yünlü iplikler, dantel iplikleri tercih edebilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız şık , zarif büyükler için örgü etek modelleri.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/355854808038359376/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler