Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Elbise Modelleri

Yazlık örgü elbise modelleri, tığ işi elbise modelleri. Harika bir galeri hazırladık. 116 tane birbirinden şık elbise modelleri. Bildiğimiz başka örgü modellerinde kullandığımız örgülerin bir araya gelmesinden çok güzel elbiseler örebilirsiniz. Hepsine galeride örnek bulabilirsiniz.

Tığ ile yapılmış çok güzel ve kolay örgü modelleri. Badem örgü modeli , trabzanlar, motifli örgü modelleri… Ünlülerinde giymiş elbise modelleri var resimler arasından. Havaların ısınması ve yazın gelmesiyle bizde yazlık örgü modellerine ağırlık verdik. Yazın bir nebzede olsa örgüye ara veriliyor. Tatillerden , sıcaklardan dolayı. Ama ara vermemek için yazlık örgü modelleri anlatmaya devam ediyoruz. Sizlerle paylaştığımız yazlık tığ işi örgü elbise modelini tatilde sahil kenarında , havuz başında da giyebilirsiniz. Günlük hayatta da tunik olarak giyebilirsiniz. Yine galeride bulunan birçok modeli örgü tunik modeli olarak da yapabilirsiniz.

Dantel örgü ipleri, renkli iplikler, merserize iplikler, pamuklu ve keten iplikler kullanabilirsiniz örgüleriniz için. Dantel ipi dantel örgü modellerine çok yakışıyor. Hele birde renkli olursa , renk uyumu iyi yakalanırsa muhteşem. Kendiniz için tığ işi yazlık bluz modelleri de yapabilirsiniz. Satış yapan arkadaşlar bu modellerden fikir alarak çok güzel örgü modelleri hazırlayıp satış için hazırlayabilirler.

Örgü Elbise Modelleri 2016

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/412431278355989156/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler