Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Bayan Hırka Yapılışı

Şiş örgü modelleri ile örgü bayan hırka modelleri anlatımlı güzel bir tarif hazırladık. Şiş örgü örnekleri ile örülmüş bu hırkada kullanılan modeli her zaman söylediğimiz gibi birçok örgüde kullanabilirsiniz. Bebek örgülerinde de erkek örgü modellerinde de çok güzel duracak bir model. Örgü bayan hırka yapılışı için kahve tonlarında güzel bir iplik seçilmiş. Sizlere şema hazırladık. Şemada S bedenden 5XL bedene kadar cm ölçülerini bulabilir hırka modellerini size uyan ölçülerde örebilirsiniz. Yakalı güzel bir hırka. Şiş örgü bayan hırka yapılışı genç kızların da çok hoşuna gidecek modellerden. İlmek sayıları ayarlanarak daha küçük çocuklar içinde örülüp kullanılabilir. Şiş örgü örneklerinden anlatımlı çok model tarifi var. Beğendiğiniz modelleri, ajurlu hırka modelleri anlatımlı olarak örebilirsiniz. Her yaşa gidecek modellerimiz var, modern örgü örnekleri var. O modellerin hepsine önceki yazılardan ulaşabilirsiniz. Şimdi örgü bayan hırka yapılışı anlatımlı hırkanın yapılışına geçelim.

Örgü Bayan Hırka Nasıl Örülür?

Şiş ile hazırlanmış güzel bir hırka. % 100 akrilik iplik kullanılmış. Sizde elinizde olan iplerle örebilir örgü bayan hırka yapılışını tam bu havalarda kullanabilirsiniz. Ünlü markalara taş çıkartacak el emeği göz nuru hırkada örneğin yapılışını sizlere videolu olarak hazırladık. Yine S bedenden 5XL bedene kadar hırkanın şemalarını da bulacaksınız. Yaka için şemaya göre parçaları örüp birleştiriyoruz. Daha sonra yaka kısmından ilmek toplayıp dikdörtgen bir parça örüyoruz.

Örgü Bayan Hırka Yapılışı

İlk renk S beden için diğer renkler diğer bedenler için uygun. S beden için önlere 61 ilmek, arkaya 83 ilmek ile kollara ise 37 ilmek ile başlanmış. Kaynak kısmında bulunan linkten detaylı yapılışına ulaşabilirsiniz.

Örgü Bayan Hırka Yapılışı 5

Örgü Bayan Hırka Yapılışı 6

Örgü Bayan Hırka Yapılışı 2

Örgü Bayan Hırka Yapılışı 1

Örgü Bayan Hırka Yapılışı 4

Örgü Bayan Hırka Yapılışı 3

Kaynak : https://www.yarnspirations.com/row-en/patons-lapel-cardigan/PAK0129-001215M.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler